بستن
خوش آمدید
WRAS

گوگل با این روش ساخت فیلم‌سینمایی در دوران کرونا را آسان کرد

گوگل با این روش ساخت فیلم‌سینمایی در دوران کرونا را آسان کرد

Web1399 اردیبهشت 24, · یکی از مهندسان ارشد گوگل روشی را معرفی کرده است که با استفاده از آن می‌توان چالش فیلمبرداری ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی که کرونا این روزها به سینما تحمیل کرده را رفع کرد.

نسخه «گوگل» برای ساخت فیلم‌سینمایی در دوران کرونا – اخبار سینمای ایران …

Webسینماپرس:یکی از مهندسان ارشد گوگل روشی را معرفی کرده است که با استفاده از آن می‌توان چالش فیلمبرداری ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی که کرونا این روزها به سینما تحمیل کرده را رفع کرد.

گوگل با این روش ساخت فیلم‌سینمایی در دوران کرونا را آسان کرد

Webایرنا : یکی از مهندسان ارشد گوگل روشی را معرفی کرده است که با استفاده از آن می‌توان چالش فیلمبرداری ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی که کرونا این روزها به سینما تحمیل کرده را رفع کرد.

گوگل با این روش ساخت فیلم‌سینمایی در دوران کرونا را آسان کرد | آرتین بنیان

Webگوگل با این روش ساخت فیلم‌سینمایی در دوران کرونا را آسان کرد با گسترش بحران کرونا، کار تولید فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی در جهان متوقف شد.

راهکار و چشم‌انداز فستیوال‌های سینمایی در دوران بحران کرونا

Webاین جشنواره آنلاین تحت عنوان ما یکی هستیم: فستیوال جهانی فیلم برگزار می‌شود و در چارچوب آن قرار است، فیلم …

رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی؛ نسخه «گوگل» برای ساخت فیلم‌سینمایی در دوران …

Webسینماپرس:یکی از مهندسان ارشد گوگل روشی را معرفی کرده است که با استفاده از آن می‌توان چالش فیلمبرداری ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی که کرونا این روزها به سینما تحمیل کرده را رفع کرد.

راه کار عجیب مهندس ارشد گوگل برای ساخت فیلم سینمایی در زمان کرونا …

Web1401 آذر 21, · یکی از مهندسان ارشد گوگل روشی را معرفی کرده است که با استفاده از آن می‌توان چالش فیلمبرداری ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی که کرونا این روزها به سینما تحمیل کرده را رفع کرد.

حقه سینمایی برای دور زدن محدودیت‌های فیلمبرداری در روزگار کرونا

Webیکی از مهندسان ارشد گوگل روشی را معرفی کرده است که با استفاده از آن می‌توان چالش فیلمبرداری ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی که کرونا این روزها به سینما تحمیل کرده را رفع کرد.

ضوابط سختِ کرونایی، سرِ فیلمبرداری آثار هالیوودی – خبرآنلاین

Webگوگل با این روش ساخت فیلم‌سینمایی در دوران کرونا را آسان کرد تولید فیلم در سوئد و دانمارک دوباره شروع شد چرا هیچ‌کس دوست ندارد، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ را دوباره ببیند؟

چگونه سینما را در دوران پس کرونا باید اداره کرد؟

Web1399 فروردین 30, · علم‌الهدی افزود: در این عرصه دولت باید به سمت باز کردن فضا برای ورود افراد جدید و نیروی انسانی جدید در حوزه توزیع و نمایش برود. جلوگیری از انحصار تنها وظیفه‌ای است که دولت دارد. ما باید در عرصه توزیع و نمایش نهایتا به …

ویروس کرونا چگونه موفق شد مسیر سینما را برای همیشه تغییر دهد؟

Webسینمای ایران سینما و تلویزیون سینمای جهان تاثیر یک ویروس بر هنر هفتم ویروس کرونا چگونه موفق شد مسیر سینما را برای همیشه تغییر دهد؟ اگرچه ویروس کرونا عوارض بسیاری برای صنعت سینما داشته اما نگاه تازه‌ای به استودیوهای سینمایی و بازار هنر …

در دوران کرونا تماشای چه فیلم‌هایی آرامش‌بخش است – BBC News فارسی

Web1399 فروردین 30, · سینما همواره محملی برای گریز از واقعیت بوده، بنابراین در این دوران که واقعیت بسیار پرچالش است، تماشای برخی …

بررسی تاثیر بحران کرونا بر صنعت سینمای ایران – نورمگز

Webیافته‌های تحقیق نشان داد بحران کرونا بر صنعت سینمای ایران تاثیر منفی داشته و طبق ارزیابی‌های صورت گرفته از اسناد مدارک صنعت سینمای کشور اثرات منفی تایید شد.

ترفند| نحوه ایجاد عکس‌های سینمایی در « گوگل‌فوتوز»

Web2 days ago · برای انجام این کار، گوگل‌فوتوز را باز کنید. روی Library ضربه بزنید. به Utilities بروید و سپس Cinematic photo را انتخاب کنید. یکی از تصاویر موجود را انتخاب کنید و روی Create در بالا سمت راست ضربه بزنید. …

«کرونا و من؛ یک روایت تصویری» – انجمن مستندسازان سینمای ایران

Webنکات راهنما برای ساختن فیلم‌های پروژه‌ی کرونا و من « کلیک کنید »

برچسب‌ها: