بستن
خوش آمدید
WRAS

کسی که دوستش میداری، همه حقی، بر تو دارد

کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد . – کلوب

کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد … از جمله اینکه دوستت نداشته باشد … رومن رولان. 99. نمی پسندم!می پسندم. درج کامنت. 20. 4. 14. 20 نفر.

کسی که دوستش میداری، همه حقی، بر تو دارد از جمله – کلوب

کسی که دوستش میداری، همه حقی، بر تو دارد از جمله اینکه دوستت نداشته باشد… رومن رولان. 99. نمی پسندم!می پسندم. درج کامنت. 26. 0. 4. 26 نفر.

ده جملۀ کوتاه دربارۀ عشق – شاهین کلانتری | نویسندگی و …

جادوی نخستین عشق این است که نمی‌دانیم هرگز پایان نخواهد یافت. بنجامین دیزرائلی. کسی که دوست می‌داری همه حقی بر تو دارد، از جمله اینکه دوستت …

کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد از جمله … – Instagram

احمد و آيدا شاملو (@ahmadoayda) on Instagram: “. . کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد از جمله اینکه دوستت نداشته …

کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد – فیس نما

کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد … از جمله اینکه دوستت نداشته باشد…………….

کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو – فیس نما

کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد از جمله اینکه دوستت نداشته باشد …! #رومن_رولان.

wisgoon – ویسگون – کسی که دوستش میداری، همه حقی، بر تو …

کسی که دوستش میداری، همه حقی، بر تو دارد از جمله اینکه دوستت نداشته باشد… رومن رولان و در موردش خوب فکر کنیم شاید لازمه که ماهم اینو بدونیم ..‌‌

Fatemeh on Twitter: “کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو …

31 Jan 2018. 5 Retweets; 48 Likes; sara · Hana · Amir Serati …

سرنوشت – کسی را که دوست میداری، همه حقی بر تو دارد از جمله …

کسی را که دوست میداری، همه حقی بر تو دارد از جمله اینکه، دوستت نداشته باشد…

جملات زیبا فلسفی و آموزنده رومن رولان – گپ 8

… آموزنده فلسفی و قصار رومن رولان کسی که دوستش می داری هم حقی بر تو دارد. از جمله این که دوستت نداشته باشد جملات ناب و سخنان حکیمانه و ارزشمند رومن رولان … حقیقت نزد همه یکی است ؛ ولی هر ملتی دروغهای خاص خود را دارد که بدان نام ایده آلیسم می نهد.

Manoto_ma – Telegram

که انسان دوستشان ندارد! به این علت که می‌ترسد، دل بسته‌شان شود… #جان_شیفته … کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد … از جمله اینکه دوستت نداشته باشد .

‘|back to yourself|’ – Telegram

“و صدای تو هر لحظه در تمام ذهن من می پیچد”. 364 views 02:54. January 29 … کسی که دوستَش میداری، همه حقی بر تو دارد؛ از جمله اینکه تو را دوست نداشته باشد.. 389 views …

پست 10121 کانال تلگرام به او بگویید دوستش دارم – جادوبی

کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد … از جمله اینکه دوستت نداشته باشد … #رومن_رولان Join @Namarddi. 7.11K. آدرس کانال را وارد کنید … مثلا: @jadoobi.

حق – همیشه مهتابی بزن

کسی را که دوست میداری .همه حقی بر تو دارد از جمله اینکه دوستت نداشته باشد. رومن رولان.

حــــــــــــــق داشتــــــــــی – ٠·˙حسرت˙·٠ – blogfa

از او که رفته نباید رنجشی به دل گرفت آنکه دوستش داریم همه گونه حقی بر ما دارد حتی حق آنکه دیگر دوستمان نداشته باشد نمی … که چرا باید آنقدر شایسته ی محبت نباشیم … بین بازوهای کسی که دوستش میداری. … در پس ذهن تو برایت باقی گذاشته اند،

عـ ـــ ـــ ــــ ــــ ــــ شــ ــــ ــــ ــــ ق – ســـــوت و کـــــــور – blogfa

سیاهی زیر چشمانم را دوست دارم….. جای پای رفتن توست…………. کسی را که دوست میداری همه حقی بر تو دارد….. از جمله اینکه: دوستت نداشته باشد…….. وقتی منتظر شب به …

Hashtag #والپیپرفانتزی Instagram Posts, Photos and …

کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد… از جمله اینکه دوستت. 8 Likes 0 Comments. کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد… از جمله اینکه دوستت نداشته باشد.

「ʀɪᴄᴀᴠᴇʀɪ… 」 – Telegram

کسی که دوستش میداری، همه حقی بر تو دارد؛ از جمله اینکه تو را دوست نداشته باشد.. 2.6K viewsNznnin, 12:21. January 25. 「ʀɪᴄᴀᴠᴇʀɪ…♡」.

مهسا سجاد – Telegram

کلیدی که به جای ساعتِ هفت ساعتِ چهار بچرخد تویِ قفل را، … زنها چیزهای غیر منتظره را دوست دارند؛ … کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد.

تب شاعری – Telegram

که به تو سخت ایمان دارد @TbShaeri. 7.7K views 00:16. September 9, 2019. تب شاعری. کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد … از جمله اینکه دوستت نداشته باشد …

یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد

یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد باد آورده را باد می برد اما … تو که با پای خودت آمده بودی. … حرکت و من براي به دست آوردنت همه نقشهاي عالم را بازي مي کنم. … و بنای کاخ را به احترام حقی که داشت کج ساختند تا خانه اش ویران نشود و تا روزی هم که زنده بود همسایهء دیوار به دیوار پادشاه ماند . … ﺁﺩﻣﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﺩ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﻭﺩ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﻋﺎﺩﯼ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ .

o_0 – شاد باشید – blogfa

خدای عزیزم اون کسی که همین الان مشغول خوندن این متنه، زیباست (چون دلی زیبا … گنجینه یه توکل به تو رو توی دلش حفظ کرده، همیشه و در همه حال ایمن خواهد بود. + نوشته شده در سه شنبه … آنکس را که دوست میداری همه حقی بر تو دارد. حتی این حق را که تو را …

romain_rolland Инстаграм фото – Stapico

قسمتی از کتاب “خوشا که درآغوش تو به سرای دیگر روم،بانوی من از آنکه در این … کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد از جمله اینکه دوستت نداشته باشد .

. کسی که دوستش میداری ، همه حقی بر تو دارد از جمله اینکه .. …

کسی که دوستش میداری ، همه حقی بر تو دارد از جمله اینکه دوستت نداشته باشد…! #رومن_رو…

کسی که دوستش میداری همه حقی بر تو دارد … از جمله اینکه …

Wednesday 6th of February 2019 06:27:29 AM.

2010/7/23 – 2010/7/29 – زیباترین عاشقانه

آنجه را که دوست داری بدست آور وگرنه مجبور میشوی آنجه را که دوست نداری تحمل کنی . … بی تو همه ی فصلها خاکستری و همه ی ستاره ها خاموشند. … هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی که چنین ارزشی دارد . … دوستت دارم چونکه میدانم تو نیز مرا دوست میداری ، … آنکه دوستش داریم همه گونه حقی بر ما دارد.

برچسب‌ها:,