WRAS

کتاب «فلسفه در عصر تراژیک یونان» نوشته‌ «فردریش نیچه» (پاراگراف کوتاه)

کتاب فلسفه در عصر تراژیک یونانیان اثر فردریش نیچه | ایران کتاب

کتاب فلسفه در عصر تراژیک یونانیان، اثری نوشته ی فردریش نیچه است که اولین بار در سال 1870 به چاپ رسید. عصر تراژدی های یونان در نظر نیچه، به واقع دورانی تراژیک بود.

نگاهی به کتاب «فلسفه در عصر تراژیک یونان» اثر فردریش نیچه …

نگاهی به کتاب «فلسفه در عصر تراژیک یونان» قرینه «زایش تراژدی» بسیاری از شارحان نیچه کتاب «فلسفه در عصر تراژیک یونان» را قرینه نخستین اثرش، «زایش تراژدی»، می‌دانند.

سیر حکمت در یونان فلسفه در عصر تراژیک یونانیان – دانشگاه …

نیچه، فریدریش ویلهلم،‭۱۹۰۰ – ۱۸۴۴ ‬ : ‭Nietzsche, Friedrich Wilhelm: عنوان و نام پديدآور: سیر حکمت در یونان فلسفه در عصر تراژیک یونانیان [کتاب]/ فریدریش نیچه؛ ترجمه مجید شریف: رده بندی کنگره:

فریدریش نیچه – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

او در ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴ در شهر کوچک روکن واقع در لایپزیک پروس به دنیا آمد. به دلیل مقارنت این روز با روز تولد فریدریش ویلهلم چهارم، پادشاه وقت پروس، که در روز تولد نیچه چهل و پنج ساله می‌شد، پدر او که معلم چند تن از اعضای …

دانلود کتاب های فلسفه

هزاران کتاب فلسفه را به صورت رایگان در فیدیبو دانلود کنید دانلود کتاب الکترونیک و مطالعه کتاب و مجله در موبایل یا تبلت خود … فردریش نیچه.

کتاب تاریخ فلسفه یونان (جلد دهم): سوفسطاییان (بخش نخست …

اشکالات ابتدایی تفکر فلسفی برای اولین بار در دوران باستان در جامعه برده‌داری پدیدار شده است. فلسفه باستان ویژگی‌های بسیار بارزی دارد که بعدها در فلسفه مدرن غرب بروز می‌کند. در دوران باستان فلسفه بر علم متکی نبود و …

معرفی کتاب « غروب بت‌ها » (یا فلسفیدن با پتک)، نوشته …

نیچه و غروبِ بت‌ها. شاید بهترین درامد برای وصفِ این کتاب همانی باشد که نیچه در زندگی‌نامهٔ فکری خویش، همان کتابِ نامدارِ اینک، مرد!(۴) با آن ستایشگری بی‌پروا از خویش، دربارهٔ غروبِ بت‌ها کرده است:

برچسب‌ها: