WRAS

چگونه آگهی خود را ویرایش کنم؟

divar — چگونه آگهی خود را ویرایش کنم؟

شما پس از ثبت آگهی خود در هر مرحله‌ای قادر به ویرایش آگهی خود می‌باشید. برای ویرایش آگهی می‌توانید از قسمت «دیوار من» که در سمت چپ نوار پایین صفحه قرار دا.

divar — چگونه پیش‌نمایشی از آگهی خود را مشاهده کنم؟

پس از آنکه آگهی خود را بر روی «دیوار» ثبت کردید؛ می‌توانید با ورود به قسمت «دیوار … پس از مشاهده آگهی و توضیحات مربوط به آن می‌توانید نسبت به ویرایش آگهی خود …

آموزش تصویری حذف آگهی در شیپور اندروید – براتو

اکنون میتوانید در این قسمت آگهی و یا آگهی های ثبت شده ی خود را مشاهده نمایید. در پایین آگهی سه گزینه ی به روزرسانی، ویرایش و حذف وجود دارد.

پرسش‌های متداول دیوار

چگونه آگهی خود را روی دیوار قرار دهم؟ … اندکی بعد پستچی دیوار نامه‌ای را به آدرس ایمیلی که در متن آگهی خود قرار داده‌اید ارسال خواهد کرد که در آن لینک … حالا چگونه آگهی را حذف کنم؟ … از طریق صفحهٔ «مدیریت آگهی»، می‌توانید آگهی خود را ویرایش کنید.

شرایط استفاده – دیوار

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در دیوار تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود … کاربرانِ دیوار در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین دیوار، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع … چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

چگونه آگهی خودم را ویرایش کنم؟ | تهران خودرو

با آموزش زیر بسیار راحت می توانید آگهی خود را ویرایش فرمایید. ابتدا وارد حساب کاربری شده روی گزینه آگهی من کلیک فرمایید.

چگونه آگهی خود در نت موج ویرایش کنم

من یک آگهی در از قسمت ثبت رایگان آگهی در نت موج ثبت کرده ام، اکنون می خواهم آن را ویرایش کنم چطور باید اینکار را انجام دهم؟

چجوری آگهی خودمو پیدا کنم ؟ – راهنما و پشتیبانی شیپور

از چندین طریق میتوانید آگهی خود را مشاهده کنید که به 2 روش آن میپردازیم: روش اول : در صورتیکه آگهی شما به تایید رسیده باشد می توانید با ورود به ” حساب من ” و ” آگهی …

آموزش قدم به قدم استفاده از اپلیکیشن دیوار – دیجیاتو

اگر در گذشته تنها می توانستید جنس های خود را به فروش بگذارید، حالا برای … جدا از اینکه به کمک بخش مدیریت آگهی قابلیت ویرایش یا حذف تبلیغ را دارید. … آموزش استفاده از طرح های پولی؛ آگهی ها چگونه بیشتر دیده می شوند؟

شرایط ثبت آگهی و صفحه اختصاصی | اوسا

اوسا ثبت آگهی رایگان ثبت صفحه اختصاصی ورود به صفحه اختصاصی من و اوسا درباره اوسا تماس با … آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در اوسا تأیید می‌کنند که آگهی و صفحه شخصی ایشان شامل مواردی که در … کاربرانِ اوسا در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین اوسا، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال … چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

شرایط ثبت آگهی – دیوار ترکیه

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در دیوار ترکیه تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند … کاربرانِ دیوار ترکیه در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین دیوار ترکیه ، هیچ‌گونه مسئولیتی را … چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

سوالات متداول – پیام رسا

چگونه آگهی خود را ویرایش کنم؟ جهت ویرایش آگهی می توانید به انتهای صفحه رفته و لینک “لیست آگهی های ثبت شده” را کلیک نمایید سپس آگهی های ثبت شده شما نمایش …

نکاتی که برای ثبت آگهی در شیپور باید رعایت کنید – …

گروه اول برای ثبت آگهی رایگان به شیپور مراجعه می‌کنند و گروه دوم قصد دارند بدون هزینه و در … نتیجه می‌توانید با خیال راحت آگهی خود را به طور کامل ثبت کرده و حتی در آینده آن را ویرایش و به‌روزرسانی کنید. تلاش کنید پیش از ثبت آگهی، عنوان، متن و تصاویر مورد نظر خود را آماده داشته باشید. … غذاهاتو خوب نگهداری کن!!

پرسش و پاسخ – چهارچرخ

چگونه آگهیمو ویرایش و یا حذف کنم؟ با استفاده از صفحه کابری خود «4چرخ من» هر لحظه و زمانی میتوانید نسبت به “ویرایش” و یا “حذف آگهی” خودرو خودتون اقدام نمایید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,