WRAS

چرا بعضی روزها هرگز نمی رسند

Nirvana – Telegram

پس چرا بعضی روزها هرگز نمی رسد؟ محبوب من! شاید یک روز دنیا زیر و رو شود، شاید یک روز این دنیا تمام شود، اما شما هرگز تمام نمی‌شوید. محبوب من! عاشق ها نمی‌میرند.

محمد صالح علاء – Telegram

خورشید جان، امان از این بی تو گذشتن ها؛ وقتی از شما دورم، برف های درونم آغاز می شود. کاش می دانستید درباره … پس چرا بعضی روزها هرگز نمی رسند؟ 24.6K views 08:58.

محبوب من! پس چرا بعضی روزها هرگز نمی رسند؟ – ویسگون

محبوب من! پس چرا بعضی روزها هرگز نمی رسند؟ ۴ هفته پیش. 5K. عاشقانه ها. ۰. ۱۵۲. ×. لیست لایک کننده‌ها. بیشتر. بستن. Alma_0219. Alma_0219. ارسال دیدگاه.

#محمد_صالح_علا Instagram posts (photos and videos) – …

یادتان هست از جوانی من همیشه همه جا جایی در کنارم برای شما نگه می داشتم؟ محبوب من! … محبوب من! پس چرا بعضی روزها هرگز نمی رسند؟ @baycot #محمد_صالح_علا. 192. 24.

آوای عشقی که به آوای غم سپرده شد….

گدایی عشق می کنند، تا زمانیکه به تسخیر قلب زن مطمئن نیستند! اما همین که مطمئن … ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺑﯽ ﭼﻮﻥ ﻭ ﭼﺮﺍ ﻣﯽ ﭘﺬﯾﺮﯼ ﺑﺎ ﺭﻭﯾﯽ ﮔﺸﺎﺩﻩ … می شوی. نگاره: ‏هرگز عاشق مباش که عاشقان دنيا هرگز خوشبخت نيستند و خوشبختان دنيا هرگز … این راه برای بعضی ها به قیمت زندگیشان تمام می شود … نمی رسد این روزها یکی از این هزار دوستت دارم به مقصد.

DialogueBox | دیالوگ‌باکس on Twitter: “محبوب من! پس چرا …

Copy link to Tweet; Embed Tweet. محبوب من! پس چرا بعضی روزها هرگز نمی‌رسند؟ من با شما حرفهایی دارم که با کلمات نمی‌توانم بگویم #محمدصالح‌علاء.

محبوب صالح علا -59 | روزنامه اطلاعات

خاطره‌هایی که هرگز اتفاق نیفتاده است، اما برای من شادی‌‌آور است. … عاشق می‌شود اما هر سال برف می‌آید تقصیر باغچه نیست بعضی گل‌ها در شب می‌رویند.

چرا بعضی ها «عشق اول» خود را به راحتی فراموش نمی کنند؟

چرا بعضی ها «عشق اول» خود را به راحتی فراموش نمی کنند؟ در زندگی با بسیاری از اولین ها روبرو می شویم، مانند داشتن اولین ماشین، اولین روز مدرسه، اولین سفر، اولین باری که پیاده و تنها به خانه برگشتیم و… … در اینجا ۱۰ دلیل برای اینکه چرا ما هرگز عشق اول خود را فراموش نمیکنیم، ذکر … آیا امروز دنیا به پایان می رسد؟

2010/7/23 – 2010/7/29 – زیباترین عاشقانه

رسم زندگی این است روزی کسی را دوست داری و روز بعد تنهایی به همین سادگی او رفته … بعضی ها وقتی کاری داشته باشند دوستت هستند بعضی ها وقتی گیر می کنند … دو گوش برای شنیدن و دو چشم برای دیدن داد ولی چرا فقط یک قلب به تو داد؟ … که تو دوستش داری و او هم تو را دوست دارد به رسم و آیین هرگز به هم نمی رسند.

سروهای سوخته ی سرزمین سبز – صفحه 23 – نتایج کتاب‌های Google

ببند نی” فرمانده ک میدان در … می گوید باید این مراسم را خوب یاد بگیریم، چون در تمام مدّت آموزشی کار هر روز ما خواهد بود. دلم برایش می سوزد، چرا که این نمایش تکرارک براک او هرگز به پایان نمی رسد و به طول … باید برگردیم، مراسم صبحگاه بعضی ها را هیجان زده کرده است و برخی دیگر را …

عشق واقعي 20 نشانه بیشتر ندارد – برترین ها

عشق واقعی در تمام روز شما و احوال شما تاثیر می‌گذارد و حتی اگر یك زندگی كاملا … از اخم و نگاه سرد دیگران نمی‌ترسید و فكر می‌كنید تا زمانی كه او هست، چرا باید از چیزی بترسید؟ … اگر شما یك عاشق واقعی باشید هرگز به این فكر نمی‌كنید بلكه فكر می‌كنید اگر او … می خوای18کیلو توی3ماه وزن کم کنی که اصولی باشه!(

تقديم به اوني كه تنهام گذاشت

تا عاقلان راهي براي … عشق بعضي وقتها،ازدرد دوري بهتراست. بي قرارم كرده … اگه یه روز شاد بودی آروم بخند تا غم دنیا بیدار نشه و اگه یه روز غمگین شدی آروم گریه کن تا شادی نا امید …

دی ۱۳۹۱ – حرفهای تکان دهنده

یكی بود یكی نبود یه روز زمین عاشق خورشید شد و گفت دورت بگردم ! بعدش تا ابد موند … چرا که خود می دانی چه سخت است تنهایی. از محبت خارها، … اگر تمام دردها و رنج هایت را بر سرم آوری، هرگز در مقابلت زانو نمی زنم. اگر تمام … خدایا دستانم را هر چه بالا می آورم به آسمان نمی رسد. تو که می … بعضی چیزا اونقدر که نزدیک هستند به چشم نمیان.

چرا بعضی آدم‌ها هرگز موفق نمی‌شوند؟ – برترین ها

۱۰ دلیل که چرا بعضی آدم‌ها هرگز موفق نمی‌شوند. … دریابید که مرگ شما از لحظه‌ای که به دنیا می‌آیید آغاز می‌شود و بدانید هر روز یک هدیه است و به خودتان مدیون هستید که در این ۲۴ ساعت … می خوای18کیلو توی3ماه وزن کم کنی که اصولی باشه!(

روزهای فراموش نشدنی من

این روزها ممکنه تلخ باشن یا شیرین … ولی مهم اینه … چه رسد به شکستن یا له کردن آدمی غرورش … من نبرده اند. چرا که عاشقان هرگز مغلوب نمی شوند . … بــعـضی از عـهـدهــا را.

عاشقانه – فقط چند لحظه زندگی بدون عشقت…

کاش روز دیدنت فردا نبود … ************ … ﻫﺮﭼﻪ ﻓﺎﺻﻠﻪ اش ﺑﯿﺸﺘﺮ می ﺷﻮﺩ، ﺑﺰﺭﮒ تر ﺑﻪ ﻧﻈﺮ می ﺭﺳﺪ … عشق بعضی وقت ها از درد دوری بهتر است/بی قرارم کرده و گفته صبوری بهتر است … به کم نور ترين ستاره ها قانع باش ، چرا که چشم همه به سوي پر نور ترين ستاره هاست … یک لحظه آنکه بی من هرگز نمی نشست / امشب به یاد کیست که یادم نمیکند . . . .

عاشقانه هاي پاك- Pure Love – جملات عاشقانه: نامه هاي عاشقانه …

اي كاش نگاه معصومانه ات اينگونه صدايم را در گلو نمي شكست و نواي روح نوازت … روزها همه مقصرند نه اصلا همه ساعتها بايد پاسخگو باشند چرا اينگونه به آرامي مي گذرند … یا مثلاً مفهوم بعضی کلمات را مثل زندگی. … مي ترسم روزي نتوانم بنويسم و دفترهايم خالي بمانند و حرفهاي ناگفته ام هرگز به دنيا نيايند. … غوغايي كه صدا به صدا نمي رسد

کتاب مقدس: Old And New Testament – نتایج کتاب‌های Google

۱۳ آنها روزهای خود را در سعادتمندی به سر می برند و راحت می میرند، در حالی که هرگز طالب خدا نبوده … بپرسید خواهد گفت را که آدم بد کار معمولا در روز بلا و مصیبت در امان است و جان سالم بدر می برد. … می شوند، پس چرا باید تلاش کنیم تا نیک باشیم؟ شاید به نظر برسد که بدکاران به مجازات گناهان خود نمی رسند، اما داوری بزرگ هست که مجازات …

جملات قصار و سخنان آموزنده از بزرگان

زندگی، اتفاقِ نادریست که برای بعضی از زنده ها می افتد . . . … … بجای آنکه فکر کنیم که چرا گل ها خوار دارند به آن فکر کنیم که چرا خوارها گل دارند … … به هدف نمى رسد و هرگز نمى تواند رضایت همه را به دست آورد … مادری که هر روز ﺭﺍﻫﺮﻭﻫﺎ ﺭﺍ ﺟﺎﺭﻭ ﻣﯿﮑﺸﺪ

شــــعــــــرهــــای عـــــاشــــقـانــه

بـا سـَــر زَمــــین خــــوردَمــــــ ، چــِــرا دلـــَــــم شـِــکــَـســت ؟!؟! از اون روز که رفتي به جاي کارت شارژ .. سیگار میخرم و با خیابون ها حرف میزنم. قدش به عشق نمی رسید..غرورمو …

جملات سنگین و فاز بالا – آرام جان خسته

بعضی ها ، هیچ وقت آدم نمی شوند ! در چرخه ی تکامل … چگونه ظاهرِ آدم یافتند ، نمیدانم ! … این روزها، وقتی با یه نفر دست میدی، بعدش باید انگشتات رو هم بشماری و ببینی که هر ۵ تا رو پس گرفتی یا نه! … چرا که شانه های امروزی مثل بالشت های مسافرخانه اند، … چه در کار ، چه در عشق ، هرگز نگویید ” هنوز وقت است ” یا ” شاید دفعه ی بعد ” !

“زنانگی های یک زن”

حذف دلتنگی و همچنین حذف بعضی افراد … هنگامی که می رویم، هرگز نمی دانیم می رویم/ مزاح می کنیم و در را می بندیم/ سرنوشت به دنبال ما در را چفت می کند/ و دیگر با کسی حرف … طالع تیره ام از روز ازل روشن بود/ فال کولى به کفم خط خطا دید چرا؟ … اسکار مخ زنی فوق پیشرفته هم می رسد به جناب سعدی آنجا که می فرماید: لعل است یا لبانت؟

چرا بعضی‌ها هیچ‌وقت موفق نمی‌شن | فرانش

چرا بعضی‌ها هیچ‌وقت موفق نمی‌شن … تخیل ندارن و همیشه دنبال راهی‌ان که توجیه کنن چرا فلان چیز شدنی نیست، ولی هیچ‌وقت … «هر روز آفتاب بدون باران، صحرا می‌سازد.

شعرهای عاشقانه – فقط کسانی که شکسته عشقی خوردن بیان تو

روز گاري از زندگي ام را به پاي كسي گذاشتم كه. دوستش مي داشتم … به رسم و آئین هرگز به هم نمی رسند و این رنج است. و زندگی … چرا گریه ام نمی گیره مگه قلب من از سنگه.

₡ ღ نوشته های کوتاه وزیبا ₡ ღ

دوستان واقعی مانند صبح می مانند ، نمی شود تمام روز آنها را داشت ، اما مطمئنی که فردا … چرا سرنوشت من شکسته،چرا دردا خارج از تصوره؟ … بد ترین شکل دلتنگی برای کسی، اینه که کنار اون باشی و بدونی که هرگز به او نخواهی رسید. … کاش بعضی ها بدونن “مخاطب خاص” شدنشون نتیجه احساسات “خاص” طرف مقابلشونه نه ویژگی های فردیشون !

چرا بعضی پولدار و بعضی فقیرند؟ – تبیان

با اینکه هر دو گروه شب و روز تلاش می کنند اما آن عده که فقیر هستند انگار … کمتر از سرعت پول و ثروت است که هر چه میدوند باز به آن نمی رسند ولی برای عده … امکانات در زندگی خود هرگز طعم لحظه ای آرامش و آسایش را نمی چشند چرا که خداوند …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,