WRAS

چرا برای عبور از خیابان از پل عابر استفاده میکنیم

پل عابر پیاده معبری امن اما بلااستفاده – ایسنا

وجود پل‌های عابر پیاده در خیابان‌ها اطمینان خاطری هم برای عابرین پیاده و هم … زیر پل استفاده می‌کنند به‌علت نگرانی و اضطراب ناشی از عبور خیابان زمان …

دلایل عدم استفاده از پل های عابر پیاده از زبان مردم + عکس – راه دانا

پل های عابر پیاده را برای عبور آسان عابران از عرض خیابان های شلوغ و بزرگراه ها … فردی را در کنار پل بزنید مقصر شمایید که چرا سرعت بالا داشتید و این حرفا. … پله های زیاد پلهای هوایی مردم را از استفاده از پل هوایی منصرف میکند.

تاثیر پل عابر پیاده – پـــــــــســـــــــــــر شــــــــجاع – blogfa

گذر بسیاری از عابران پیاده از عرض خیابان آن هم درست زیر پل هوایی در شهرها به امری عادی … دارند و حتی افراد معمولی که تخلف می‌کنند، دلیل اصلی عبور نکردن از پل‌ عابر پیاده را … ( در صورت استفاده نکردن از پل ) چرا از پل عابر پیاده استفاده نمی کنید؟

لزوم استفاده از پل هوایی و گذرگاه عابر پیاده – خبرگزاری میزان

… لازم است این افراد قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و برای عبور از عرض خیابان‌ها از پل هوایی و گذرگاه‌های عابر پیاده استفاده کند.

چگونگی عبور عابران از عرض خیابان – روزنامه دنیای اقتصاد

توصیه‌های زیر، نکات ایمنی عبور از معابر درون شهری برای عابران، به‌خصوص … قوانین و مقررات و نکات آموزشی برای حفظ جان خود آگاه باشند را، یادآوری می‌کند. … برای عبور از عرض خیابان استفاده کند، محل‌هایی مانند زیرگذر، پل عابر پیاده، … چرا آیت‌الله خامنه‌ای ریاست مجلس اول را نپذیرفت و آیت‌الله هاشمی را پیشنهاد داد؟

پل مکانیزه ؛ بلای جان شهروندان – اقتصاد آنلاین

این روزها صحنه عبور عابران پیاده از عرض آزادراه‌ها و خیابان‌ها آن نیز درست زیر پل … به‌خاطر اینکه شکل پل مارپیچ است، هر لحظه فکر می‌کنید که از پل به … که چرا شهروندان باغستانی خطر تصادف را به جان می‌خرند اما حاضر به استفاده از …

ضرورت احداث پل عابر پیاده در خرم‌آباد – پایگاه خبری یافته

خیابان شریعتی خرم‌آباد به دلیل حجم بالای عبور و مرور وسایل نقلیه و به … بیشتر کسانی که از پل عابر پیاده استفاده نمی‌کنند وقت‌گیر بودن آن را اظهار می‌دارند. … این خیابان میشن ، چرا شهردار به وعدهای خود در مورد ایجاد پل هوایی عمل نکرد . … به روز مردم این استان رو فقیر و فقیر تر ومحروم تر از هراستان دیگه ای میکنند.

گذرگاه عابران پیاده – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در سایر موارد معمولاً اولویت عبور از خیابان با عابران پیاده است و خودروها موظف به … خط کشی; خط‌کشی عابر پیاده; گذرگاه‌های غیر هم سطح مثل زیرگذر یاپل عابر پیاده … ممکن است در محل عبور عابران پیاده از عرض خیابان از سطوح برجسته قابل استفاده برای … خط کشی محل عبور عابرین تا ۲۸ درصد به ایمنی عبور آن‌ها از خیابان کمک می‌کند.

پل عابر پیاده صرفا برای نصب بیلبورد نیست! – اقتصاد …

اما چرا فقط تبدیل به بیلبوردهای تبلیغاتی شده است و کمتر کسی برای عبور از عرض خیابان از آن استفاده می‌کند؟! مکانیزه نبودن اکثر پل‌ها، امکان …