بستن
خوش آمدید
WRAS

هنگام زلزله چه کار باید کرد؟ (فیلم)

چگونه هنگام زلزله از خود مراقبت کنیم؟ + فیلم

Webاقداماتی که قبل، هنگام و بعد از وقوع زلزله باید انجام دهیم در یک موشن گرافی آموزش داده شده است. به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ؛ با توجه به وقوع زلزله‌های زیاد در سراسر دنیا …

اقدامات مهم قبل، بعد و هنگام زلزله

Webهنگام وقوع زلزله چه باید کرد زلزله یکی از اتفاقات طبیعی است که درسراسر دنیا رخ می دهد. کشور ما نیز یکی از مناطق زلزله خیز است. بنابراین باید همیشه برای وقوع زلزله آماده باشیم.

فیلم/ هنگام وقوع زلزله چه کنیم؟ – مشرق نیوز

Webکلیپی درباره همه نکات مهمی که هنگام وقوع زلزله باید رعایت کرد.

فیلم اقدامات لازم حین وقوع زلزله – آپارات

Web1396 بهمن 3, · فیلم اقدامات لازم حین وقوع زلزله. 1,852. مرجع تخصصی طرح و اجرای میراگرها، جداسازها و لرزه گیرها 14 دنبال‌ کننده. دانلود ویدیو. اشتراک گذاری. دنبال کردن. فیلم اقدامات لازم حین وقوع زلزله: اگر در …

هنگام زلزله چه‌کار کنیم؟ +فیلم

Web1396 دی 9, · هنگام زلزله چه‌کار کنیم؟ +فیلم تحریریه اقتصادآنلاین به نکات ضروری و مهم هنگام وقوع زلزله توجه کنید. لینک کوتاه ۰ این مطلب برایتان مفید است؟ ارسال نظر زلزله وقوع زلزله سی چارت (صفحه خبر- انتهای مطلب- نسخه دسکتاپ و موبایل) مدیران خودرو- فونیکس (صفحه خبر- میان مطلب اول- نسخه …

قبل، حین و بعد از زلزله چه کارهایی باید انجام دهیم؟

Webپس از وقوع زلزله چه باید کرد؟ ۱.صدمات و سلامتی خود و دیگران را بررسی کنید. کمکهای اولیه را برای هرکسی که به آن نیاز دارد، ارائه دهید. ۲.خطوط آب، گاز و برق را برای آسیب دیدگی بررسی کنید.

فیلم اموزشی در هنگام زلزله چه کاری باید انجام دهید

Webلامپ صد 32.2 هزار دنبال‌ کننده. دانلود ویدیو. اشتراک گذاری. دنبال کردن. فیلم اموزشی در هنگام زلزله چه کاری باید انجام دهید جهت اگاهی شهروندان و خانواده های عزیزتان این ویدئو را منتشر کنید.

قبل، حین و بعد از زلزله چه کارهایی باید انجام دهیم؟ – مشرق نیوز

Webقبل از وقوع زلزله چه باید کرد؟ ۱.حتماً در منزل کپسول آتش نشانی، جعبه کمکهای اولیه، رادیو، چراغ قوه و باتری‌های اضافی داشته باشید.

در هنگام زلزله چه کار باید بکنیم؟ – نماشا

Web1396 دی 1, · در هنگام زلزله چه کار باید بکنیم؟. اشتراک‌گذاری. ۰ نظر. Negar منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۱. دنبال کردن این کانال. در این فیلم همه چیز به صورت طنز و واقعی گفته شده. آموزش.

قبل، حین و بعد از زلزله چه باید کرد؟/ ۱۹ نکته کلیدی

Webاینکه بدانیم صدمات ناشی از زلزله را چطور کنترل کنیم، نقش کلیدی در کاهش آسیب‌های جدی‌تر و مدیریت بحران دارد. پیش از وقوع زلزله لازم است این نکات را بدانیم: *مطمئن شوید که یک کپسول آتش‌نشانی …

هنگام زلزله چه باید کرد؟

Webاز ساختمان‌ها، دیوارها، درختان، تیرها و کابل‌های انتقال برق و هر چیزی که امکان افتادن آن هست، فاصله بگیرید. اگر در حال رانندگی هستید خودرو را با احتیاط متوقف کنید و ترمز دستی را بکشید. تا پایان یافتن لرزه درون خودرو بمانید.

قبل، حین و بعد از زلزله چه باید کرد؟ – مشرق نیوز

Web۱ نظر چاپ جامعه قبل، حین و بعد از زلزله چه باید کرد؟ زلزله از آن‌دست اتفاقاتی است که به طور غیرمنتظره و در هر زمانی ممکن است رخ دهد، از همین‌رو می‌بایست از برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم جهت کاهش صدمات احتمالی زمین‌لرزه آگاه بود.

زلزله چیست، چرا ایجاد می شود و هنگام زمین لرزه چه کنیم؟ + ویدیو

Webهنگام زمین لرزه چه کاری باید انجام داد و چه کنم؟ چنانچه برای شما نیز این سوالات پیش آمده است و دقیقا نمی دانید هنگام زلزله چه باید کرد در ادامه و با تماشای ویدیوی آموزنده زیر با ما همراه باشید.

هنگام بروز زلزله و بعد از آن چه باید کرد؟

Webدر مانور‌های زلزله در مدارس یا محل کار خود شرکت کنید تا نحوه مواجهه با این حادثه را یاد بگیرید. در حین وقوع زلزله چه باید کرد؟ در وهله نخست خونسردی خود را حفظ کنید.

اینفوگرافی: هنگام وقوع زلزله چه باید کرد؟

Web1397 آذر 4, · هنگام وقوع زلزله و بعد از آن برای نجات جان خود و اطرافیانمان چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ … هنگام وقوع زلزله چه باید کرد؟ … دوره آموزش رنگ و مش ویژه بازار کار ; این فیلم به دنیای فشن معنای تازه …

هنگام وقوع زلزله چه کار کنیم؟ – فیلو

Webدر این فیلم شما یاد میگیرید که چطوری هنگام وقوع زلزله جان سالم به سر ببرید… #‌زلزله #‌آموزش #‌وقوع

هنگام وقوع زلزله چه باید کرد – آپارات

Webهنگام وقوع زلزله باید چه اقداماتی کرد تلاش کنیم به هموطنان زلزله زده تا جایی که

چرا نیروهای آلمان نازی ۱۱ راهبه را به قتل رساندند؟ – BBC News فارسی

Web2 days ago · هشتاد سال پیش، اول اوت ۱۹۴۳ نیروهای نازی آلمان یازده راهبه کلیسای کاتولیک را به قتل رساندند. خواهر کلارا …