بستن
خوش آمدید
WRAS

نقد داستان «برف‌های کلیمانجارو» اثر همینگوی

«برف های کلیمانجارو» روایت همینگوی از یک ترس

6/14/2016 · نشر مروارید ترجمه ای تازه ار رمان «برف های کلیمانجارو» نوشته ارنست همینگوی را که توسط مجید روشنگر انجام شده است منتشر کرد. این رمان که یکی از مشهور ترین آثار این نویسنده به شمار می رود به گفته خود او به دلیل ترسی که همینگوی …

برف‌های کلیمانجارو – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

«برف‌های کلیمانجارو» (به انگلیسی: The Snows of Kilimanjaro) نام داستانی اثر ارنست همینگوی نویسنده آمریکایی است.

نگاهی به داستان نویسی ارنست همینگوی – مجله نگاه فرد

برخی از داستان های کوتاه همینگوی، مانند «برف های کلیمانجارو»، از جمله بهترین داستان هایی هستند که به زبان انگلیسی نوشته شده اند.

داستان برف های کلیمانجارو (The snows of Kilimanjaro …

داستان برف های کلیمانجارو (The snows of Kilimanjaro) اثر نویسنده مشهور و پر آوازه آمریکایی ارنست همینگوی است. این داستان زیبا را می توانید هم به زبان انگلیسی و هم ترجمه فارسی از انگلیش تیم به طور مستقیم …

ارنست همینگوی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ارنِست میلر هِمینگوی (زاده ۲۱ ژوئیه ۱۸۹۹ – درگذشته ۲ ژوئیه ۱۹۶۱) از نویسندگان برجستهٔ معاصر ایالات متحده آمریکا و برندهٔ جایزه نوبل ادبیات بود. او از پایه‌گذاران یکی از تأثیرگذارترین انواع ادبی، موسوم به «وقایع‌نگاری ادبی» شناخته می‌شود. قدرت بیان و زبردستی همینگوی در توصیف شخصیت‌های داستانی به گونه‌ای بود که او را پدر ادبیات مدرن لقب داده‌اند.

برف‌های کلیمانجارو (فیلم ۱۹۵۲) – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

برف‌های کلیمانجارو (انگلیسی: The Snows of Kilimanjaro ‎) فیلمی تکنی کالر آمریکایی به کارگردانی هنری کینگ است که در سال ۱۹۵۲ منتشر شد. این فیلم بر اساس داستان کوتاهی به همین نام نوشته ارنست همینگوی ساخته شده است.

بهترین کتاب های ارنست همینگوی که او را به شهرتی جهانی …

4/16/2020 · برفهای کلیمانجارو داستان نویسنده‌ای به نام هری است که به علت ابتلا به قانقاریا در حال مرگ است و از دردها و افسوس‌های زندگی‌اش برای همسفر خود هلن می‌گوید.