بستن
خوش آمدید
WRAS

مجلس به تبدیل وضعیت ایثارگران شرکتی رای داد ایثارگران شرکتی سال آینده رسمی می شوند

مجلس به تبدیل وضعیت ایثارگران شرکتی رای داد | موسسه فرهنگی …

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی تبصره‌های هزینه‌ای لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ با تصویب بند الحاقی یک تبصره ۲۱ دولت را نسبت به تبدیل وضعیت ایثارگران شرکتی در سال آینده مکلف کردند.

مجلس به تبدیل وضعیت ایثارگران شرکتی رای داد ایثارگران …

فاش نیوز – نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی تبصره های هزینه ای لایحه بودجه سال 1400 با تصویب بند الحاقی یک تبصره 21 دولت را نسبت به تبدیل وضعیت ایثارگران شرکتی در سال آینده مکلف کردند. …

مجلس با تبدیل وضعیت ایثارگران شرکتی موافقت کرد

فاش نیوز – نمایندگان ایثارگر مجلس با اصلاح استفساریه تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران، دولت را موظف به استخدام رسمی آن‌ها کردند. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، سید کاظم موسوی، نماینده ایثارگر مردم اردبیل در مجلس …

استفساریه جدید مجلس در مورد وضعیت استخدامی ایثارگران شرکتی …

1/3/2021 · وی در مورد روند بررسی طرح اصلاح ماده ۲۱ قانون جامع ایثارگران تصریح کرد: در گذشته مجلس طرح استفساریه‌ای مبنی بر اینکه آیا منظور از تبدیل وضعیت استخدامی از شرکتی (پیمانکاری) به رسمی و قطعی و …

پیگیری تبدیل وضعیت ایثارگران شرکتی با استفساریه جدید مجلس

فاش‌نیوز – عضو فراکسیون فرزندان شاهد از ارسال استفساریه‌ای به هیئت‌رئیسه برای اصلاح قانون تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ایثارگر در آینده نزدیک خبر داد. ابوالفضل ابوترابی، نماینده‌ی مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس …

طرح استفساریه تبصره ۱ بند (ذ) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه

طرح استفساریه تبصره ۱ بند (ذ) ماده ۸۷ قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران و فرزندان آنها از شرکتی، قراردادی و پیمانی به رسمی (در حال بررسی در مجلس شورای اسلامی)

تبدیل وضعیت ایثارگران در سال ۹۹ – ️ پست روزانه

به گفته معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مجلس استفساریه پیشین خود را بدون اصلاح، برای شورای نگهبان ارسال کرده و به نظر می‌رسد هنوز تبدیل وضعیت ایثارگران بلاتکلیف بماند.

تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگران تصویب شد – خبرآنلاین

10/29/2020 · مصوبه مجلس شورای اسلامی برای تعیین شرایط تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران از شرکتی، قرارداد معین و پیمانی به استخدام رسمی به تأیید شورای نگهبان رسید و یکی از مطالبات مهم و دیرینه ایثارگران محقق شد.

نیروهای ایثارگر شرکتی برای تبدیل وضعیت نیاز به آزمون …

2/8/2021 · نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای مقرر کردند که نیروهای ایثارگر شرکتی، قراردادی یا پیمانی برای تبدیل وضعیت نیاز به آزمون و استفاده از سهمیه ندارند.

جدیدترین خبرهای «تبدیل وضعیت ایثارگران» – خبربان

به گزارش ایسنا، تجمع‌کنندگان مقابل مجلس خواستار اصلاح بخشنامه تبدیل وضعیت ایثارگران و الحاق پرسنل نیروهای شرکتی و قراردادی قانون تصویب شده جدید به بخشنامه تبدیل وضعیت ایثارگران بودند.