بستن
خوش آمدید
WRAS

قدردانی سردار حاجی‌زاده از سازندگان یک سریال

قدردانی سردار حاجی زاده از عوامل بچه مهندس ۳ (+فیلم)

Webفرمانده هوا فضای سپاه، با قدردانی از عوامل ساخت مجموعه تلویزیونی ”بچه مهندس ۳“، گفت: داستان این مجموعه در راستای بخش‌های مهم بیانیه گام دوم انقلاب درباره توسعه علم بود که به آن خوب پرداخته شد.

سردارحاجی‌زاده: از تماشای غریب خیلی لذت بردم +فیلم – مشرق نیوز

Webفیلم سینمایی «غریب» به کارگردانی محمد حسین لطیفی و نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا گوشه‌ای از فرماندهی شهید محمد بروجردی را روایت می‌کند. سال ۱۳۵۸ با بالا گرفتن اختلافات گروه‌های مسلح سیاسی از جمله کومله و دموکرات و …. شهید …

قدردانی سردار‌ حاجی‌ زاده ‌از ‌سازندگان‌ «بچه ‌مهندس ‌۳» – نیوز پارسی

Webفرمانده نیروی هوافضای سپاه در آیین قدردانی از عوامل سازنده مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس ۳» حضور یافت و درباره این مجموعه سخنرانی کرد.

فیلم/ روایت کارگردان خط مقدم از حمایت‌های سردار حاجی‌زاده

Webبرخورد جالب سردار حاجی‌زاده با بازیگری که نقش او را بازی می‌کرده به روایت شهریار بحرانی کارگردان سریال شهید طهرانی مقدم.

جدیدترین خبرهای «مهندس حاجی زاده» – خبربان

Webدیدار سردار حاجی زاده با «بچه مهندس» و رفقایش! به بهانه قدردانی سردار حاجی‌زاده از بچه‌مهندس/ چرا سریال طراز انقلاب اسلامی نمی‌سازیم؟

جدیدترین‌های «سردار حاجی زاده» | خبر فارسی

Webسردار حاجی زاده با اشاره به وضعیت ماهواره نور که در ارتفاع بیش از 500 کیلومتری قرار گرفته است، گفت: در سال جاری ماهواره بر جدید قائم را به فضا پرتاب می کنیم.

ورود سپاه به خودرو سازی و جواب سردار حاجی زاده

Webدنبال کردن. 3 روز پیش. سیاسی. # ورود سپاه به خودرو سازی و جواب سردار حاجی زاده. # جلسه با دانشجویان و مسئله خودرو سازی با سردار حاجی زاده. # سردار حاجی زاده وجواب به مسئله خودروسازی.

جدیدترین خبرهای «سردار حاجی زاده سپاه» – ۱۰ – خبربان

Web1401 آبان 9, · «اخبار سردار حاجی زاده سپاه»: اخبار روز خبربان (اخبار جدید در صفحه یک) کمک سازمان هوافضای سپاه به خودروسازان از زبان سردار حاجی زاده

سردار حاجی‌زاده: برای نخستین بار دولت اسلامی تشکیل می‌شود

Webسردار حاجی‌زاده: برای نخستین بار دولت اسلامی تشکیل می‌شود. فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه آمریکا هیچ وقت دوست ما نبوده و نیست گفت: روابط ما با آمریکا عادی نمی‌شود چنانچه این …

سردار حاجی‌زاده: قدرت موشکی و پهپادی را ارتقا می‌دهیم

Web1402 مرداد 28, · سردار حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: امروز غرب به‌سرکردگی آمریکا و هم‌پیمانانش به‌مثابه دوتیغه قیچی عمل می …