بستن
خوش آمدید
WRAS

فصل سوم سریال «نون.خ» سال آینده ساخته می‌شود

فصل سوم – سریال نون خ

Webنون خ ۴ برای نوروز ۱۴۰۲ تولید می‌شود; مگر می شود «نون خ» را ندید; روایت بازیگر نون خ از رقابت سلمان و فریبرز; برنامه خندوانه با حضور بازیگران سریال نون خ

ساعت پخش و تکرار فصل سوم سریال نون خ مشخص شد

WebMar 18, 2021 · فصل سوم سریال «نون. خ» در ۱۶ قسمت در نوروز ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه اول سیما پخش می شود و بازپخش آن ساعت ۳ بامداد، ۹ صبح و ۱۵ بعداظهر است.

فیلمبرداری فصل سوم سریال «نون. خ» آغاز شد | شهرآرانیوز

Webفیلمبرداری فصل سوم سریال «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی در ۱۵ قسمت در تهران آغاز شد. این سریال برای پخش در نوروز۱۴۰۰ ساخته می‌شود.

تاریخ پخش سریال نون خ 3 + زمان پخش فصل سوم «نون خ»

WebMay 17, 2020 · تهیه‌کننده سریال «نون خ» در خبری اعلام کرد که فصل سوم سریال «نون خ» ساخته می‌شود و با توجه به استقبال مردم از سری دوم این سریال از ساخت فصل سوم آن خبر داد.

تهیه کننده سریال «نون.خ» در گفت وگو با تسنیم: فصل سوم …

Webتهیه‌کننده سریال «نون.خ» در گفت‌وگو با تسنیم: فصل سوم سریال «نون.خ» ساخته می‌شود ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ – ۱۷:۰۶ اخبار استانها اخبار کردستان گروه استان‌ها- تهیه‌کننده سریال «نون.خ» با…

«نون.خ» به نوروز ۱۴۰۲ می‌رسد/ سال آینده وارد تولید می‌شویم

Web«نون.خ» به نوروز ۱۴۰۲ می‌رسد/ سال آینده وارد تولید می‌شویم مهدی فرجی از تولید فصل چهارم سریال طنز «نون.خ» برای پخش در نوروز ۱۴۰۲ خبر داد.

فصل سوم سریال «نون خ» ساخته می‌شود

WebJun 12, 2020 · اینکه با آماده شدن شرایط در تابستان فصل‌ تازه‌ای از سریال «نون خ» ساخته می‌شود، برای هواداران این سریال خبر خوشحال‌کننده‌ای است.

سریال «نیوجرسی» به‌زودی کلید می‌خورد/ جزئیاتی از فصل سوم «نون.خ»

Webتهیه‌کننده سریال «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی از ادامه نگارش فصل سوم این سریال خبر داد و اظهار امیدواری کرد تولید آن در تابستان امسال آغاز شود.

«نون خ» چهار برای نوروز سال آینده ساخته می‌شود

WebDec 13, 2021 · سال ۸۰ به تهران آمدم و چون مرا نمی شناختند از صفر شروع کردم. در تهران باید رابطه داشته باشی تا شناخته شوی و به کار دعوتت کنند. فصل اول سریال نون خ قرار بود ساخته شود.

آیا فصل سوم سریال نون-خ ساخته می‌شود؟

WebApr 23, 2020 · مهدی فرجی، تهیه‌کننده سریال نون.خ به تسنیم گفت: سفارش سری سوم داده شده و پیشنهاد این است که فصل سوم در تکمیل دو فصل اکران شده، تهیه شود.

سریال نون خ فصل سوم – آپارات

Webسریال نون خ فصل سوم. 43:39. نون خ فصل 3 قسمت 5. Deep View. 22.2 هزار بازدید 2 سال پیش.

ساعت پخش سریال نون خ + ساعت تکرار

WebOct 25, 2020 · تهیه‌کننده سریال نون خ در خبری اعلام کرد که فصل سوم سریال «نون خ» ساخته می‌شود و با توجه به استقبال مردم از سری دوم این سریال از ساخت فصل سوم آن خبر داد. مهدی فرجی اظهار داشت: سفارش سری سوم …

دانلود سریال نون خ 3 فصل سوم ۳ تمام قسمت ها رایگان ️ – راشدون

Webفصل سوم سریال «نون. خ» در ۱۶ قسمت در نوروز ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه اول سیما پخش می شود و بازپخش آن ساعت ۳ بامداد، ۹ صبح و ۱۵ بعداظهر است.

پایان سریال نون .خ/ آیا فصل جدید ساخته می شود؟

WebApr 23, 2023 · قسمت ۲۱ و پایانی این سریال دوشنبه، چهارم اردیبهشت ساعت ۲۲ پخش می‌شود. همچنین پشت صحنه «نون‌خ۴» سه‌شنبه شب، پنجم اردیبهشت ساعت ۲۲ از شبکه اول به روی آنتن خواهد رفت.

فصل ۴ سریال «نون خ» ساخته می‌شود؟!

WebOct 9, 2021 · الان هم از ما می‌پرسند «نون خ ۴» ساخته می‌شود؟ ساخت فصل چهارم این سریال به امسال نمی‌رسد. بناست اگر همه چیز درست پیش برود برای نوروز ۱۴۰۲ ساخته شود.

فصل چهارم «نون.خ» ساخته می‌شود؟ – جهان نيوز

Webبه‌صورت قطعی نمی‌گویم برای نوروز ۱۴۰۱، ولی فصل ۴ «نون. خ» تولید خواهد شد. ممکن است همین امسال فیلمبرداری را شروع کنیم و این احتمال هم وجود دارد که به سال بعد هم بکشد. به گزارش جهان نيوز به نقل …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,