بستن
خوش آمدید
WRAS

طرز تهیه ترشی بقچه ای کلم

طرز تهیه ترشی گل کلم خانگی و خوشمزه با هویج و فلفل در منزل

4/23/2019 · برای تهیه ترشی گل کلم ابتدا گل کلم را می شوییم سپس در آبکش قرار می دهیم تا آب اضافه آن خارج شود. در مرحله بعد ترخون را پاک می کنیم و پس از شستشو آبکشی می کنیم و می گذاریم تا آب اضافه آن خارج شود. در ادامه هویج ها را پوست می گیریم و به صورت حلقه ای خرد می کنیم و در یک ظرف مناسب می …

طرزتهیه “ترشی کلم قرمز” با ترفند خوشمزه کردن ترشی کلم

طرز تهیه ترشی کلم قرمز کلم را خوب بشویید و بعد از اینکه آب آن گرفته شد به صورت خلالی و ریز ریز خرد کنید و در یک ظرف شیشه ای یا دبه بریزید و داخل آن نمک ، فلفل و سرکه اضافه کنید .سرکه باید روی کلم ها را بپوشاند.

طرز تهیه “ترشی مخلوط” خانگی خوشمزه + 6 نکته کلیدی

طرز تهیه ترشی مخلوط مجلسی : ابتدا ته گل کلم را جدا کرده و آن را به اندازه های دلخواه خرد کنید و داخل تشت آب بریزید تا آلودگی های آن از بین برود سپس داخل آبکش بریزید تا آب اضافی اش برود. هویج ها را هم پوست گرفته خرد کنید، چشم های سیب زمینی ها را گرفته و خرد نمایید.

طرز تهیه شور مخلوط خانگی با کلم، هویج، کرفس، خیار و …

11/23/2020 · طرز تهیه شور مخلوط خانگی با کلم، هویج، کرفس، خیار و …. خوردن انواع شوری و ترشی در کنار غذا موجب افزایش اشتها و لذت بیشتر از طعم وعده‌های غذایی می‌شود. درست در حوالی پاییز هر سال بسیاری از افراد خودشان را برای درست کردن انواع شور و ترشی…

طرز تهیه ترشی مخلوط به 2 روش کاملا متفاوت

طرز تهیه ترشی گوجه : برای تهیه ی ترشی مخلوط قرمز و یا همان ترشی گوجه، ابتدا گل کلم، سیر، کرفس، فلفل سبز تند را خوب بشویید و به صورت نگینی خرد کنید و بعد بشویید و آبکش کنید.

طرز تهیه ترشی کلم قرمز خانگی مجلسی و خوشمزه رستورانی

4/16/2019 · طرز تهیه ترشی کلم قرمز. برای تهیه ترشی کلم قرمز ابتدا کلم را تمیز می شوییم و در آبکش قرار می دهیم تا آب اضافه آن خارج شود و یا با یک دستمال تمیز خشک می کنیم و روی تخته آشپزخانه به صورت نوارهای باریک و بلند خرد می کنیم تا ترشی کلم مجلسی داشته باشیم.

طرز تهیه ترشی مخلوط خوشمزه (ساده و با آب گوجه فرنگی) | ستاره

10/23/2016 · برای تهیه هرنوع ترشی از جمله ترشی مخلوط ابتدا باید همه مواد اولیه را شسته و همه را به جز سیر و پیاز و فلفل سبز به اندازه مناسب خرد کنید. موسیر خشک را هم از شب قبل خیس کره، چند بار آب آن را عوض کنید و بعد داخل آبکش بریزید تا آب اضافه آن برود و خشک شود. بادمجان‌ها را با پوست خرد کنید.

طرز تهیه ترشی لیته‌ ؛ یکی از چاشنی های محبوب ایرانی – کجارو

10/17/2020 · ترشی لیته با گل کلم یا کلم سفید، هویج، انواع فلفل، خیار، بادمجان، سیر، سبزی معطر، ادویه ترشی، نمک و سرکه درست می شود.