بستن
خوش آمدید
WRAS

​دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهید مدافع حرم + فیلم

فیلم | دیدار سردار سلیمانی با خانواده یکی از شهدای مدافع حرم

Webبخش هایی از این دیدار را در ویدئوی زیر ببینید. حاج قاسم سلیمانی به منزل خانواده یکی از شهدای مدافع حرم رفت و در این دیدار گفت که مدافعان حرم، نه تنها از حرمین مقدس، بلکه از مردم ایران برابر …

دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهدای مدافع حرم +فیلم

Webخبرگزاری میزان-بخش‌هایی از دیدار اخیر سردار سلیمانی با خانواده شهدای مدافع حرم را مشاهده می کنید. دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهدای مدافع حرم +فیلم

دیدار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با خانواده شهدای مدافع …

Webدانلود ویدیو اشتراک گذاری دنبال کردن بخش‌هایی از دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهدای مدافع حرم را مشاهده می‌کنید. 1 سال پیش فیلم # دفاع مقدس # شهید سردار حاج قاسم سلی # دیدار # خانواده شهدا # شهدای مدافع حرم

فیلمی از دیدار شهید حاج قاسم سلیمانی با فرزندان شهدای مدافع حرم …

Webبه گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی تصاویری از دیدار سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با فرزندان شهدای مدافع حرم منتشر شده است …

دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهدای مدافع حرم

Web1397 دی 17, · بخش هایی از دیدار اخیر سردار سلیمانی با خانواده شهدای مدافع حرم را مشاهده می کنید. 3 سال پیش مذهبی

روایت خانواده شهدای مدافع حرم از دیدار با سردار

Webروایت خانواده شهدای مدافع حرم از دیدار با سردار در گزارش زیر، روایت‌هایی از حضور سپهبد شهید قاسم‌سلیمانی در خانه شهدای مدافع حرم و خاطرات آن خانواده از سلوک متواضعانه سردار دل‌ها با فرزندان و دیگر اعضای خانواده شهدا را خواهید خواند. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، …

عکس/ دیدار سرلشکر قاسم سلیمانی با خانواده شهید مدافع حرم

Webسردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی صبح امروز ۲۰ مرداد ماه، با حضور در منزل شهید مدافع حرم، شهید حسین محرابی، با خانواده ایشان دیدار کردند.

رفتار دلسوزانه سردار سلیمانی نسبت به فرزند شهید +فیلم

Webفرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در حاشیه مراسم دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم نسبت به جابه‌جای صندلی فرزند شهید واکنش نشان داد.

در دیدار سردار سلیمانی با خانواده جوان‌ترین شهید مدافع حرم چه گذشت؟

Webسرلشکر قاسم سلیمانی ضمن حضور در منزل شهید سروان یدالهی منفرد اولین و جوانترین شهید مدافع حرم ارتش، با خانواده این شهید گرانقدر به گفت و گو پرداخت.

دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهید مدافع حرم +عکس

Web1398 مرداد 20, · خبرگزاری ایسنا: سردار سرلشکر قاسم سلیمانی صبح امروز با حضور در منزل شهید مدافع حرم، شهید حسین محرابی، با خانواده این شهید دیدار کرد.

دیدار سرلشکر سلیمانی با خانواده شهید مدافع حرم +عکس

Web1397 اسفند 5, · خبرگزاری تسنیم: سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در جریان سفر خود به استان مازندران و شهرستان بابل در یادواره سرداران و ۱۷۴۷ شهید شهرستان بابل سخنرانی کرد.

مشرق نیوز – عکس/ دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهید حججی

Webعکس/ دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهید حججی. در حاشیه مراسم روز جهانی مساجد، حاج قاسم سلیمانی با خانواده شهید مظلوم مدافع حرم محسن حججی دیدار و گفت‌وگو کرد.

مشرق نیوز – عکس/ دیدار خانواده شهدای مدافع حرم با سردار سلیمانی

Webجمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم، صبح امروز با سردار سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار کردند.

«سرباز روز نهم» که با ده‌ها ترفند پایش را به سوریه باز کرد

Web1 day ago · او که از سال ۱۳۹۲ با ده ها ترفند پایش را به سوریه باز می کند، ظرف دو سال از چهره های محبوب و موثر مدافعان حرم می شود؛ تا جایی که سردار شهید سلیمانی را به تمجید وا می دارد.

«قاتق»نانی که «قاتل» جان بسکتبال شد/ «دمیرِ» سهمیه المپیک نگیر!

Web2 hours ago · تیم ملی بسکتبال ایران در حالی نتیجه دیدار برابر ساحل عاج را واگذارکرد که به نظر می رسد بازنده‌تر از ملی‌پوشان ایران، سرمربی آنها بود که برای دومین بار در جام جهانی حرکتی خلاف مسابقات داشت.