WRAS

دانلود فونت فارسی ایران یکان – IRAN Yekan

فونت ایران یکان – فونت ایران

یکان و ایران سنس پرکاربردترین فونت‌های فارسی در سال‌های اخیر بوده است. حال اگر عیب ایران سنس این باشد که کمی غیر رسمی به نظر می‌رسد و عیب یکان هم این باشد که بیش از حد خشک و ماشینی است.

دانلود فونت ایران یکان – فونت سرا

7/11/2019 · الگوری اولیه فونت ایران یکان از فونت رایگان و محبوب یکان ( Yekan ) برداشته شده است، در این اثر ابتدا سعی شد تا ایرادات فونت یکان فارسی گرفته شود اما به دلیل تغییرات زیاد یک فونت جدید خلق شد که بسیار زیباتر و پر کاربرد تر از …

دانلود فونت نادیا شاهین و معرفی فونت ایران یکان Iran Yekan …

11/18/2016 · دانلود فونت نادیا شاهین و معرفی فونت ایران یکان Iran Yekan فونت مهدی حیدری. یکی از فونتهایی که در دنیای وب این روز ها دیده می شود و معمولا بدلیلِ ناشناس بودنِ آن ، علاقمندان به این فونت نمی توانند آن را پیدا کنند ، فونتی ست که …

دانلود فونت یکان (پک کامل) جدید Yekan

دانلود فونت یکان (پک کامل) جدید Yekan. دانلود فونت فارسی یکان , فونت یکان Yekan یکی از محبوب ترین و شیک ترین فونت ها برای طراحی وب و نوشتار میباشد که در این محصول چهار فرمت رایج برای آن در پک قرار داده شده است.

دانلود فونت ایران یکان – كنج كونج

“فونت ایران یکان IRAN Yekan | فونت ایران” – حباب’s Nuzzel … Nov 16, 2016 . PART OF THE secret of China’s success in the past four decades or so has been the clever use of its diaspora.