بستن
خوش آمدید
WRAS

خودرویی جدید با سرعت ۱۹۹ مایل بر ساعت / فیلم

خودرویی جدید با سرعت ۱۹۹ مایل بر ساعت / فیلم

Webشرکت لامبورگینی از اتومبیل جدید خود با سرعت ۱۹۹ مایل بر ساعت رونمایی کرد. به گزارش مهر به نقل از بیزینس اینسایدر، شرکت لامبورگینی به تازگی از محصول جدید خود با نام Huracan LP۵۰۸-۲ رونمایی کرد.

فیسیت – خودرویی جدید با سرعت ۱۹۹ مایل بر ساعت

Web1395 شهریور 29, · به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بیزینس اینسایدر، شرکت لامبورگینی به تازگی از محصول جدید خود با نام Huracan LP۵۰۸-۲ رونمایی کرد. قیمت پایه این خودروی لوکس از ۱۹۹ هزار و ۸۰۰ دلار شروع می شود و با توجه …

خودرویی جدید با سرعت 199 مایل بر ساعت / فیلم – فیزیوتراپی تهران

Webشرکت لامبورگینی از اتومبیل جدید خود با سرعت ۱۹۹ مایل بر ساعت رونمایی کرد. به گزارش مهر به نقل از بیزینس اینسایدر، شرکت لامبورگینی به تازگی از محصول جدید خود با نام Huracan LP508-2 رونمایی کرد.

خودروی جدید تسلا با حداکثر سرعت ۲۰۰ مایل بر ساعت

Webشرکت تسلا از خودروی جدیدی رونمایی کرده که سرعت آن در کمتر از ۲ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد. همچنین بالاترین سرعت آن ۲۰۰ مایل برساعت است.

این خودرو رکورد سرعت زمینی را می شکند+عکس

Webاین خودرو می‌تواند در عرض ۱۳ ثانیه، از ۵۰ مایل بر ساعت به سرعت ۳۰۰ مایل بر ساعت برسد. وزن این خودرو ۷.۵ تن است و با بیشینه سرعت خود می‌تواند سطح زمین را بشکند.

خودرویی که بالاترین سرعت را به خود اختصاص داد

Webشرکت رولز با خودرویی مجهز به دو موتور جت و بیشینه سرعت 1126 کیلومتر بر ساعت, مالک پرسرعت ترین خودرو جهان است. 88 بارگذاری ویدیو

معرفی قدرتمندترین خودروهای برقی جهان

Webاین خودرو رکورد «سریعترین خودروی برقی مجاز برای تردد در خیابان» را با سرعت ۲۰۹ مایل بر ساعت به نام خود ثبت کرد. اما کمپانی سازنده مدعی است حداکثر سرعت این اتومبیل ۲۲۰ مایل بر ساعت است.