بستن
خوش آمدید
WRAS

تیزر جدید سریال «The Witcher» منتشر شد

تیرز رسمی سریال The Witcher: Blood Origin – نماشا

Web1401 آبان 22, · تریلر جدید سریال The Witcher که از تاریخ انتشار آن رونمایی می‌کند. پردیس گیم. ۳ سال پیش. بعدا می‌بینم. ۲:۰۲:۳۰.

تصویر و کلیپ جدیدی از فصل دوم سریال The Witcher منتشر شد

Webسهراب قربانی. ۱۰ آذر ۱۴۰۰ – 12:40. با نزدیک شده به زمان پخش فصل دوم سریال «ویچر» در شبکه اینترنتی نتفلیکس، اکنون کلیپ و تصویر جدیدی برای آن منتشر شده است. تصویر جدید منتشر شده از این سریال را هنری …

تریلر پارت دوم از فصل سوم سریال The Witcher منتشر شد! [+ویدئو]

Webسریال The Witcher تریلر جدید سریال ویچر. فصل اول، متشکل از هشت قسمت، در نتفلیکس در 20 دسامبر 2019 منتشر شد.

تریلر فصل سوم The Witcher منتشر شد: کناره‌گیری هنری کویل از سریال

Webتریلر فصل سوم The Witcher منتشر شد: کناره‌گیری هنری کویل از سریال: بی طرفی، ایده خوبی به نظر می رسد، اما متأسفانه، پیامدهایی برای صلحی که با خود به ارمغان می‌آورد دارد.

انتشار تریلر سریال ویچر (The Witcher) از سوی نتفلیکس

Webدانلود ویدیو اشتراک گذاری دنبال کردن چند هفته پس از انتشار عکس هایی از سریال The Witcher، محصولی از کمپانی نتفلیکس، این غول صنعت ویدئوی آنلاین، هم اکنون نخستین تریلر این سریال را منتشر کرده است.

تریلر و پوستر جدیدی از فصل ۲ سریال The Witcher منتشر شد

Web۳۹۷ بازدید بدون دیدگاه نتفلیکس تریلر و پوستری تازه برای فصل دوم سریال The Witcher منتشر کرده است. سرویس نتفلیکس، تریلری تازه برای فصل دوم سریال ویچر (The Witcher) منتشر کرده است. این کمپانی همچنین پوستری دیگر برای این سریال …

تریلر نهایی سریال The Witcher با زیرنویس فارسی

Web4,053. ویجیاتو 117.2 هزار دنبال‌ کننده. دانلود ویدیو. اشتراک گذاری. دنبال کردن. تریلر نهایی از فصل اول سریال The Witcher با زیرنویس فارسی رو از ویجیاتو تماشا کنید. 3 سال پیش. ویدئو گیم. # سریال.

برچسب‌ها: