بستن
خوش آمدید
WRAS

تو قدر مطلق منی با تو همیشه حالم خوش است

تو قدر مطلق منی باتو همیشه احوال من مثبت است . – کلوب

تو قدر مطلق منی باتو همیشه احوال من مثبت است . … حتی اگر خیال منی دوست دارمت . نخ به پای … دیگه از دنیا بریدیم دلامون خیلی گرفته تو کجایی که.

تو قدر مطلق منی در آغوش تو احوال من همیشه مثبت است? | …

. تو قدر مطلق منی در آغوش تو احوال من همیشه مثبت است?. کلمات کلیدی: …

تو قدر مطلق منی احوال من با تو همیشه مثبت… – Instagram

mohammadalizadeh.mm2884 تو قدر مطلق منی احوال من با تو همیشه مثبت … soraia.singer960 کفر است ولییی…چشای تو خدای من بووود…اخخخ.

اس ام اس عاشقانه – پیامک جدید و اس ام اس عاشقانه روز – blogfa

تو قدر مطلق منی! در آغوش تو احوال من همیشه مثبت است … … واقعیت است، جاذبه ی تو … این پرنده ،با مشتی دانه ،اهلی هیچ دلی نمی شود … حالَــــــــم خوب می شود ! … لنگه های چوبی در حیاطمان گرچه کهنه است و جیرجیر می کند، اما خوش به حالشان، لنگه همند. —.

پیامک جادویی – blogfa

و از روزی که با تو ازدواج کردم طعم شیرین زندگی را چشیدم … بزرگترین خوشبختی من در زندگی همسر تو بودن است … روز خیلی بدی داشتم و دیدن لبخند یک دختر زیبا همیشه حالم را بهتر می کند! … تو قدر مطلق منی! … بسیارخوش بو است و هرگاه از درخت به زمین بیفتد مضمحل و از هم پاشیده می شود به سبب اینکه می گدازد و آب می شود و در این …

اس ام اس های های جدید عاشقانه آذر 93 – پارس ناز

تو قدر مطلق منی! در آغوش تو احوال من همیشه مثبت است … – – – – – – – – – – ❤ … پر میشوم از طنین خوش صدای نفسهایت. و زمزمه های در گوشی … بـــــا چـــــراغی همـــــه جـــــا گشتـــــم و گشتـــــم در شهـــــر … هیـــــچ کـــــس، … چگونه است،. حالَــــــــم خوب می شود !

متن های عاشقانه – عشق ودلدادگی

نَهـــــــ کَسیـــــــ حالَمــــــ رآ میــــــــ پُرسَــــــــد نَهـــ کَسِیـــــ … مرا تنها نگذار ، تازه گل همیشه بهاری مثل تو را پیدا کرده ام ، آنقدر در جاده … دلم به تو خوش است ، که تو هستی و دلم در پی تو است . … از اینکه در قلبم هستی و عشق منی افتخار میکنم … نگذار که با حسرت یک لحظه گرفتن دستهایت بمیرم. … در این تنهایی مطلق که می بندد به زنجیرم

پیامک احساسی و عاطفی – نشریه ی دوستی

گذشتند و تمام شب هایی که با تو .. نمی گذرند! می بینی دلبندم؟ هنوز رویایت تمام زندگی من است! … و تـــو .. هــر بـــار .. بــا شیطــنتـی تمـــــــام ! صــــدا نــــازک میـکنــــی .. و بـــاز هـــم مـی پـــرســـی : کجــــــــــــــــا !! … خاطرات خوش گذشته به سمتم هجوم می آورند … تو قدر مطلق منی! در آغوش تو احوال من همیشه مثبت است … … حالَــــــــم خوب می شود !

دل نوشته ها – عاشقانه آرام

با وجود اینکه قلبم شکسته است ، در این قلب شکسته ام در تکه تکه آن جا دارد ! … ای آفتاب عالم تاب بدان که همچون تو همیشه سوزان و پر نور بودم … در دل آهی سر میدادم که خنده بر لب میزنم تا تو ندانی راز من وای یاد آن دوران خوش باد … حالا دیگر من تنها نیستم و تو همان یار باوفای منی … ز یک دیدار پی بردی به حالم … و به قدر نیاز تو فرود می‌آید.

دوستت دارم – نسیم عشق – blogfa

بـا کـه دست در آغـوش می‌کنی ؟! گـر گـوش می‌کنی سخنی خـوش بـگـو یـمـت. بـهـتـر ز گـوهـری که تـو در گـوش می‌کـنــی. جـام جـهـان ز خون دل عـاشـقـان پـر است. حـُرمت نـگـاه دار !

Mehran2sib – blogfa

کِــــــ هَمــــــــــيشـــــــه … نه من تو را. و با این همه دلتنگی. سهم ما عبور باشد. —————————————. نیستی که … دلم خوش میشود… … ﺣﺎﻟـــــﻢ ” ﺧـــــﻮﺏ ” ﻧﻤﯽﺷـــــﻮﺩ … … اما همین قدر می دانم که این همه قرار نبوده ای که برخلافشان اتفاق افتاده ، … نوشته هابهانه است فقط می نویسم گه یادآوری کنم بیادتم°°°باورش باتو¡. +. + … تو قدر مطلق منی!

نجواهای یک بغض لبریز

باید تو را همیشه به دقت نگاه کرد یعنی نه … عشق با اینکه مرا تجزیه کرده است به تو … تو جان شعر منی و جهان چشمانم … به به مبارک است ، دل خوش ، لباس نو … ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی ! … حالــــم خوب است … دراین تنهایی مطلق که می بندد به زنجیرم.

“سپاس گزاری امروز” اتفاق عالی هر روز – گروه تحقیقاتی عباس‌منش

ولی اینو میدونم چایی خوشمزه ای که درست کرده بودم و ریخته بودم تو لیوانم خیلی سرد بود!! خیلی … خدایااااااااا هزارررر مرتبه شکرت به خاطر این که میتونم همیشه و هر جا و هر زمانی … که هیچ وقت دستمو رها نکرد،حتی وقتی که کفر مطلق بودم،ایمانم رو از دست داده بودم. … من حالم با تو خوش است خوشایند است سر مست است بدون تو کم دارم نیستم منی …

سید حسین عمادی سرخی – واگویه های قلب مرد تنها

به قدر مرهمی، لطف از، نگاه تو طلبکارم … پر است از خواهشی کوچک: پرستاری، پرستاری … حالم شبیه حال بلم ران خسته ای ست … دور هم باشی اگر از من،٬ همیشه با منی”** … “پدرم گفت و چه خوش گفت، که در مکتب عشق … ظاهر، ولی غائب، کجایی، نور مطلق؟

جدیدترین اس ام اس های عاشقانه – مجله اینترنتی – نتاوین

تو قدر مطلق منی! در آغوش تو احوال من همیشه مثبت است … … این پرنده ،با مشتی دانه ،اهلی هیچ دلی نمی شود وقتی پرواز را فقط … حالَــــــــم خوب می شود !

خرداد ۱۳۹۱ – حیـــران تــواَم

به راستی که بزرگی راست گفته بود که کاش من همه بودم و با همه زبان ها تو را صدا می زدم. … و چقدر دلم همیشه می خواهد چنان باشم که تو بر من افتخار کنی و دوستم داشته باشی. … دوستشان دارم و هنوز با باران خوش امروز بغض می کنم که کاش خیلی جاها هم هوایش … که عشق تو در دل و جان و تار و پودم رخنه کرده است و لحظه به لحظه کنار منی مثل همین …

شعر – اشعار خاطره انگیز

قزوین بودم … که از لقب زیبایشان بدیهی است که در راه عرفان و قرب الهی بعد از معصومین همیشه مولا و … هر شب ِ عمرت چو قدر تا برسد صبح فَجر / گر شکنی عمر ِ هجر، پس نتوان شد …

ت تن ت تن ت تن ت تن… دو پای آن غزل است … – اشعار میلاد …

آغوش تو با لرزه و پس لرزه عجین است ای در دل شب زلزله ی بم ! … خدای مطلق این مرد بی‌ گمان غزل است … همیشه با قدمش وزن شعر من پاشید ت تن ت … چه قدر این عکس‌مان زیباست چشمانت که می خندد بخند ای دل … مبادا خوش بیفتی در نگاه آن نظر بازان تو را … هر صفحه اش نوشته شده باز در منی حتی اگر … تو هم لااقل یک بار در هر سال حالم را بپرس

إلهی، از من آهی و از تو نگاهی – متن کامل الهی نامه علامه حسن زاده آملی

إلهی، اگر چه درویشم، ولی داراتر از من كیست، كه تو دارایی منی. … إلهی، كلمات و كلامت كه این قدر دل نشین اند، خودت چونی؟ … نه این؛ با این كه إعداد است و علیت و معلولیت نیست، پس محبت تو به ما كه علّت مطلق مایی تا … إلهی، بلبل به چمن خوش است و جُعَل به چَمین، حسن را آن چنان كن نه این چنین. … إلهی، بدا به حالم اگر مرگم به حَتفِ أنف باشدو بس!

زیباترین شعرهایی که تا به حال خوندم…

خوش و فارغ ز خرافات پریشان من و تو … کاش پول می‌تونست حالم و خوب کنه، اونقدر که به خاطرش گوزن و به شقیقه ربط بدم! … حافظ این قصه دراز است به قرآن که مپرس … من همیشه با زندگی مبارزه کردم. … بخت منی که خوابی و تعبیر تو محال … خ ن: گاهی هر قدر هم که سعی می‌کنی مستقل باشی، بی‌نیاز باشی، هر قدر سعی می‌کنی به … خوب مطلق …

عکس و متن عاشقانه – دل نوشته هایی برای عشقم

حوصله ام برفی ست با یک عالمه قندیل دلتنگی از گوشه ی دلم آویزان‏!‏. دلتنگی من. … براي عشق ورزيدن به تو، به تويي كه بي همتايي و بي نظير، آرامي و دلنواز . … شب است بی توهمه دمم،اما! توهمیشه. میدرخشی…میتابی…مهدی ماه من ! باور کن ! … تو آرامش منی مهدی جانم. … سلام عزیزان خیلی خوش آمدید تصاویرشباهنگ Shabahang’s Pictures ۩۞۩.

مطالب دی 1393 – amirhossein

با تو بودن ، با تو موندن ، با تو رفتن آرزومه ! هر جا باشی ، هر جا باشم ، دیدن تو آرزومه ! . . . تو قدر مطلق منی! در آغوش تو احوال من همیشه مثبت است … … چرا نگران منی حالمو میپرسی حال من، که از … خوش میگذره به هرکی که بینمونه(2)(ملانی)

@f0rgetfulness – صفحه پیام کانال

مشاهده آماری از فید پست انتخاب شده از تلگرام … صبح است و بخیر بودنش فقط بستگی به این دارد که تو یک لیوان چای بریزی و … عزیز حال خوشم را به هم مزن از من عبور کن گل خوش خط و خال من در پیش چشم همچو منی هم قدم … و حتی اگر هزاران نفر بیایند توی زندگی ام من همیشه میگویم عشق فقط با تو معنا میشد♡!

نامه ی دختری زشت که دوست داشت زیبا می بود! – خبرآنلاین

آن قدر دلم پر است وقتی خودم را در آیینه می بینم حالم از خودم بهم می خورد چون بی … افسوس می خورم ای کاش پایم می لنگید ولی خوشگل بودم، ای کاش خدا با من لج نمی … خیلی ها به من گفتند تو زشتی. … خوش به حال هرکس که لاقل قیافه عادی داره. … که اینگونه خسته ام منی که همیشه خوب بودم و خندآن منی که خنده هآیم مثآلی بود به …

برچسب‌ها:, , , , , ,