WRAS

بیکسبی سامسونگ چگونه کار می‌کند؟

نحوه استفاده از برنامه بیکسبی | سامسونگ ایران

باید زبان استفاده از بیکسبی را انتخاب کنید، طبق دستورات ظاهرشده وارد حساب سامسونگتان شوید و سپس، شرایط و مقررات را بپذیرید. مرحله 1. کلید جانبی را فشار دهید و نگه دارید. به جای این کار می ­توانید برنامه بیکسبی را باز کنید. مرحله 2. زبان استفاده از بیکسبی را انتخاب کنید. مرحله 3.

Bixby | برنامه‌ها و سرویس‌ها | سامسونگ ایران

Bixby به محض شنیدن فرمان شروع که از قبل برای آن تنظیم کرده‌اید، چندین کار را با ترتیب مشخص شده انجام می‌دهد. برای مثال، با درخواست از Bixby جهت خواندن پیام‌ها با صدای بلند، یادآوری برنامه روزانه و شروع لیست پخش دفتر کار – …

چگونه عملکرد دکمه بیکسبی سامسونگ را شخصی سازی کنیم؟ +آموزش …

با این کار شما وارد بخش جدیدی می‌شوید که به شما اجازه اعمال تنظیمات جدید برای این برنامه را می‌دهید. در این بخش شما دو گزینه مشاهده می‌کنید که عملکرد دکمه بیکسبی را کنترل می‌کنند. در این قسمت شما با یک بار فشار دادن دکمه می‌توانید نرم‌ افزار بیکسبی و با دو بار فشار دادن هر …

آشنایی با دستیار هوشمند بیکسبی سامسونگ – زومیت

4/10/2017 · یکی از کارهایی که کاربر می‌تواند با بیکسبی انجام دهد، مدیریت کامل گلکسی اس 8 است؛ به‌نحوی که برای استفاده از پرچم‌دار جدید سامسونگ نیازی به لمس تلفن هوشمند ندارد و تنها با فرامین صوتی می‌تواند کارهای مختلفی مانند کاهش ولوم صدا، افزایش روشنایی تصویر یا …

بیکسبی چیست و نحوه فعال کردن آن به چه صورت می باشد …

9/1/2017 · همانطور که اشاره شد، بیکسبی، دستیار صوتی سامسونگ می باشد که قادر است از طریق فرمان های صوتی و تصویری اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربر قرار دهد.

نحوه غیرفعال کردن کامل بیکسبی (Bixby) در گلکسی سامسونگ

One UI دیگر به شما امکان نمی‌دهد بیکسبی (Bixby) را به طور کامل غیرفعال کنید و فقط به صورت ضربه گیر عمل می‌کند. اکنون می‌توانید از دکمه بیکسبی برای باز کردن برنامه مورد نظر خود استفاده کنید. این روند بسیار آسان است و در واقع بسیار خوب کار می‌کند…

چگونه عملکرد دکمه بیکسبی را در گوشی‌های سامسونگ تغییر دهیم …

همچنین می‌توانید این دکمه را برای فعال‌سازی اپلیکیشن دوربین، باز کردن اپلیکیشن موردنظر و دیگر کارها تنظیم کنید. به همین سادگی می‌توان کارکرد دکمه بیکسبی را تغییر داد.

آموزش غیرفعال کردن بیکسبی در گوشی‌های سامسونگ

9/3/2018 · آموزش غیرفعال کردن بیکسبی در گوشی‌های سامسونگ. سامسونگ از سال پیش دکمه فیزیکی جدیدی را برای دستیار هوشمند بیکسبی اختصاص داد، اما مشکل اینجاست که این دکمه در مواقعی که به‌طور ناخواسته فعال می‌گردد، می‌تواند باعث عصبانیت بسیاری از کاربران شود.

سرویس دستیار بیکسبی از امروز شروع به کار می کند

ناگفته نماند بیکسبی هم اکنون تنها از زبان های انگلیسی (لهجه آمریکایی) و کره ای پشتیبانی می کند اما سامسونگ وعده داده تا اواخر سال 2017، تشخیص گفتار به زبان های دیگری از جمله آلمانی، چینی و اسپانیایی را بدان بیفزاید.

چگونه از امکانات گلکسی نوت ۸ سامسونگ بهتر استفاده کنیم

بیکسبی (Bixby) نام دستیار صوتی و مجازی سامسونگ است که مشابه سیری اپل یا دستیار گوگل در اکثر دستگاه‌های اندرویدی کار می‌کند. بیکسبی ارزش یکبار امتحان کردن را دارد، با استفاده از این دستیار هوشمند می‌توانید موسیقی، روتین‌های روزمره و چند مورد دیگر را کنترل و مدیریت کنید.