WRAS

بخور سرکه سیب برای سرماخوردگی

سرکه و سرماخوردگی | تاثیر مصرف “سرکه و سرماخوردگی” به …

یکی از بیماری‎هایی که سرکه سیب در درمان آن مفید است، سرماخوردگی است. سرکه سیب می‎تواند از بروز گلودرد و سرماخوردگی جلوگیری کند. زیرا باکتری‎ها در محیط اسیدی که سرکه ایجاد می‌کند از بین می‌روند. برای درمان گلودرد یک چهارم فنجان سرکه را با …

سرکه سیب و تمام خواص باورنکردنی “سرکه سیب”

روزانه یک فنجان آب مخلوط شده با یک یا دو قاشق چای خوری از سرکه سیب بنوشید. 86. برای مشکلات تنفسی. سرکه سیب برای مشکلات تنفسی مانند( سرما خوردگی ، آسم، برونشیت و حساسیت) عالی است.

خواص سرکه سیب و ۵۵ کاربرد عجیب ولی واقعی آن | چطور

12/27/2016 · مالیک اسید (جوهر سیب) موجود در سرکه‌ سیب یک اسید ضد ویروس قوی است و شاید یکی از دلایل اینکه افرادی که به صورت روزانه سرکه‌ سیب می‌خورند کمتر دچار سرماخوردگی می‌شوند همین باشد.

درمان فوری سرماخوردگی در یک روز +روش درمان سرماخوردگی در …

برای درمان فوری سرماخوردگی ساعت 1 ناهار بخورید. هنگام سرماخوردگی غذاهای سرخ شده و غیر سالم نخورید و به جای آن در وعده ناهار مقداری مرغ پخته و سالاد که سرشار از آنتی اکسیدان است مصرف نمایید.

7 درمان فوری برای سرماخوردگی

نتایج یک پژوهش آمریکایی نشان می‌دهد افرادی که روزانه سیر مصرف می‌کنند کمتر سرما می‌خورند و زمانی که دچار سرماخوردگی می‌شوند علائم سرماخوردگی‌شان خیلی زود از بین می‌رود. برای بهره‌مندی از خواص سیر توصیه می‌کنیم دو حبه سیر را له کنید و سپس آن‌را با شیر یا آب گوشت یا آب …

برچسب‌ها:, , , ,