بستن
خوش آمدید
WRAS

ای کاش عظمت در نگاه تو باشد، نه در چیزی که به آن می نگری

بکوش عظمت در نگاه تو باشد – ویرگول

ناتانائیل همچنان که می گذری ،به همه چیز نگاه کن و در هیچ جا درنگ نکن. … ناتانائیل من شوق را به تو خواهم آموخت. … ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری.

آندره ژید – ویکی‌گفتاورد

«این از خصوصیات عشق است که هیچ‌گاه یکسان نمی‌ماند؛ او بی‌وقفه رشد می‌کند، اگر مجبور به‌کاهش یافتن … «ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می‌نگری.».

ناتانائیل ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در ان چیزی که به آن …

ناتانائیل،کاش هیچ انتظاری در وجودت حتی رنگ هوس به خود نگیرد،بلکه تنها آمادگی برای … ناتانائیل ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در ان چیزی که به آن می نگری.

ای کاش عظمت در نگاه تو باشد… – کسی صدا می زند… – Blogfa

به هر كجا بروي جز خدا چيزي را ديدار نمي تواني كرد . خدا همان است كه پيش روي ماست . ناتانائيل ، اي كاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چيزي كه به آن مي نگري. ناتانائيل ، من …

مائده‌های زمینی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

مائده‌های زمینی (به فرانسوی: Les nourritures terrestres) شاهکار آندره ژید نویسندهٔ بزرگ … ناتانائیل، ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آن چیزی که بدان می‌نگری.

ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگری …

ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگری آندره ژید …

Quote by André Gide: “ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو …

André Gide — ‘ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری…’

درس يازدهم مائده هاي زميني ادبيات فارسي 2 – جام مهر – blogfa

ژید می خواهد خدا را حس کند و به دانستن این که خدا هست اکتفا نمی کند . از این حیث … «ناتانائیل» ای کاش « عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگری . به هر چیز …

بکوش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که بدان می نگری – اي …

بکوش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که بدان می نگری … ای قطار ، راهت را بگیر و برو ! … کاش دستانم آنقدر بزرگ بود که می توانستم چرخ و فلک دنیا را به کام تو …

اي كاش عظمت در نگاه «تو» باشد!

اي كاش عظمت در نگاه «تو» باشد! یادداشتهای کسی که می خواهد روزی “ناتانائیل” باشد… … مثل آن است که از پیش می شناسمشان! نه! نمی شناسم؛ اما انگار جایی دیده ام ایشان را! جایی بسیار دور و گنگ. … به هر صورت، این روزها هم خیلی چیزها هست که باید دریافت تا دیر نشده! امید که …… اي كاش عظمت در نگاه «تو» باشد ، نه در آنچه بدان مي نگرِي!

20 اندرز آندره ژید به نویسندگان جوان – هواي آزاد – blogfa

بكوش عظمت در نگاه تو باشد. نه آن چه بدان مي نگری». «آندره ژيد». ۱. می خواهم اثر هنری؛ سرتا پا بی دلیل باشد. اما کوچک ترین چیز بی معنی را که به آن اضافه شود،نمی …

Images tagged with #ناتانائیل on instagram – Pictame

ناتانائیل همچنان که می‌‌گذری ،به همه چیز نگاه کن و در هیچ جا درنگ نکن. … را که می‌نگرد از آن خود می‌داند، اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می‌نگری. … ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگریی.

قطعه ای از کتاب مائده های زمینی نوشته آندره ژید – داستان نویسان

و اگر روح ما ارزش چیزی را داشته باشد دلیل بر آن است که سخت تر از دیگران سوخته است…! … ناتانائیل ٬ ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگری…! .

چکیده ای از کتاب مائده های زمینی اثر آندره ژید

به هر کجا بروی جز خدا چیزی را دیدار نمی توانی کرد. خدا همان است که پیش روی ماست. ناتانائیل ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگری. ناتانائیل من …

معرفی کتاب مائده های زمینی اثر ماندگار آندره ژید | چشم برتر

بگذار عظمت در نگاه تو باشد نه در آن چیزی که به آن می‌نگری. … در ادامه، قصد داریم کتاب مائده های زمینی نوشته‌ٔ آندره ژید را به شما معرفی کنیم. … کاش کتابم به تو بیاموزد که بیش از این کتاب به خودت بپردازی و سپس بیشتر از خود به دیگر چیزها.».

تاریخ ادبیّات قرابت معنایی لغت

نگاه به موجودات ما را از خدا. دور می … س خ اي اب ر از آن آم د ج ه ان گیر 2( … بکوش که عظمت در نگاه تو باشد، نه در چیزی که به آن می نگری.

Boy Photo

ناتانائیل همچنان که می گذری ،به همه چیز نگاه کن و در هیچ جا درنگ نکن. به خود بگو تنها … ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری… ناتانائیل!در کنار آن چه …

ناتانائیل ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی – کلوب

ناتانائیل ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگری باغبان در را مبند من مرد گلچین نیستم / من خودم گل دارم و محتاج یک گل نیستم!

ما عده های زمینی – پری دریایی

ناتاناییل. ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگری. ناتاناییل. من شوق را به تو خواهم آموخت. اعمال ما به ما وابسته است. هم چنان که درخشندگی به فسفر.

آرزو مکن که خدا را جز در همـه جـا بیابی – چیزهایی هست که نمی دانی

ناتانائیل همچنان که می گـذری،به همه چیز نگاه کن و در هیچ جا درنـگــ نکن. به خود بگو تنها … ای کاش عظمت در نگاهِ تو باشد نـه در آن چیزی که به آن مینگری! ناتانائیل!

گوهر اندیشه; حرف های آسمانی

هم چنانکه می گذری به همه چیز نظر می افکنی و هیچ جا درنگ نخواهی کرد به خویشتن بقبولان که تنها … ای کاش اهمیّت [و عظمت] در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می نگری.

مجموعه بانک کتاب شیراز – Telegram

مائده‌های زمینی) ۔ ۔ ۔ ۔ امروز سالروز تولد آندره ژید نویسندهٔ فرانسوی و برنده جایزه ادبی نوبل در سال ۱۹۴۷ …

ای کاش عظمت در نگاه تو باشد… – آی پارا – blogfa

به هر کجا که بروی جز خدا چیزی را نمی توان دید… خدا همان است که پیش روی ماست… ای کاش عظمت در نگاه تو باشد, نه در چیزی که به آن می نگری…. من شوق را به.

درسنامه آموزشی فارسی (1) کلاس دهم عمومی کلیه رشته ها درس 18 …

ای کاش «عظمت» در نگاه تو باشد، و نه در آن چیزی که بدان نگاه می‌کنی. … راست است که ما را می سوزاند، امّا برایمان شکوه و درخشش به ارمغان می‌آورد، و اگر جان ما ارزشی داشته …

ناتانائیل – واهـمـــه ی بــا تــو نــبــودنــــ

اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست.. ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ای کاش عظمت در نگاهِ تو باشد نـه در آن چیزی که به آن مینگری! ناتانائیل!

برچسب‌ها: