بستن
خوش آمدید
WRAS

اکران فیلم ضربه فنی در مرکز فرهنگی هنری شماره دو کانون شاهرود(بهارستان)

فیلم ضربه فنی (1396) | بازیگران+عکس‌ها | سلام‌سینما

WebMar 17, 2019 · معرفی کامل فیلم ضربه فنی به کارگردانی غلامرضا رمضانی. امتیازها و نظر مردم و منتقدان، عکس‌ها، ویدئوها و تریلر، خلاصه داستان، اخبار و حواشی در سلام سینما

اکران خصوصی فیلم «ضربه فنی» با حضور وزیر آموزش و پرورش

Web«ضربه فنی» جدیدترین فیلم سینمایی کانون با حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و این وزارت‌خانه اکران شد.

دانلود فیلم ضربه فنی با لینک مستقیم و کیفیت HD – مرسی دانلود

Webدانلود فیلم سینمایی ضربه فنی. در حال اکران در سینماهای کشور. دانلود فیلم ضربه فنی با لینک مستقیم + دانلود فیلم ایرانی. دانلود فیلم جدید ایرانی + دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم + دانلود فیلم …

از ضربه فنی تا هتریک و مارموز /آغاز اکران فیلم‌های جدید

Webبا پایان یافت سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر اکران سینماها به وضعیت عادی بازگشت و همزمان چند فیلم جدید روی پرده رفتند.

فیلم” ضربه فنی” در سینما کانون گلستان به روی پرده رفت

Webاکران فیلم «ضربه فنی» به نویسندگی و کارگردانی غلامرضا رمضانی از ۲۴ تیر به‌مدت یک‌ماه در ۳ سالن نمایش مراکز فرهنگی هنری کانون گرگان، گنبد و بندر گز برای نوجوانان و خانواده‌ها آغاز شد.

آغاز اکران فیلم سینمایی «ضربه فنی» در مراکز کانون آذربایجان‌غربی

Webاکران فیلم سینمایی«ضربه فنی» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» از امروز در ۳ مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی آغاز شد.

اکران ویژه فیلم سینمایی«ضربه فنی» در سالن سینمای کانون استان مرکزی

Webفیلم «ضربه فنی» به نویسندگی و کارگردانی غلامرضا رمضانی از روز ۲۴ تیر در سالن سینما کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی هم زمان در سراسر کشور برای اکرانبه گزارش اداره کل روابط …

اکران «ضربه فنی» در 75 سالن کانون

Webفیلم «ضربه فنی» به نویسندگی و کارگردانی غلامرضا رمضانی از 24 تیر در 75 سالن کانون نمایش سراسر کشور برای نوجوانان و خانواده‌ها اکران خواهد شد.

کانون فیلم و عکس – معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود

Webآیین نامه کانون های فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی; آیین نامه تشکل های اسلامی دانشگاهیان; آیین نامه انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

نمایش «ضربه فنی» در ۷۵ سالن ویژه نوجوانان iFilm – آی فیلم

Webفیلم سینمایی «ضربه فنی» در ۷۵ سالن ویژه نوجوانان در سراسر کشور به نمایش در می‌آید. به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم «ضربه فنی» به نویسندگی و کارگردانی غلامرضا رمضانی از ۲۴ …

اکران خصوصی «ضربه فنی» با حضور وزیر آموزش و پرورش

Web«ضربه فنی» جدیدترین فیلم غلامرضا رمضانی با حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اکران شد.

«ضربه فنی» از امروز در البرز اکران شد – کانون

Webفیلم سینمایی«ضربه فنی» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» از امروز در سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، به نمایش در آمد.

اکران فیلم «ضربه فنی» در سالن آمفی‌تئاتر کانون استان اردبیل

Webفیلم «ضربه فنی» به نویسندگی و کارگردانی غلامرضا رمضانی از ۲۴ تیرماه در سالن آمفی‌تئاتر استاد جعفر ابراهیمی«شاهد» کانون پرورش فکری اردبیل برای نوجوانان و خانواده‌ها اکران خواهد شد.

اکران ۷۵ فیلم کودک و نوجوان در مراکز کانون سراسر کشور

WebJul 3, 2022 · ۷۵ پویانمایی از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب ویژه‌برنامه‌ای با عنوان «تابستان با سینمای کانون» در مراکز فرهنگی هنری سراسر کشور نمایش داده می‌شود.

دانلود فیلم ضربه فنی – با لینک مستقیم و کیفیت عالی سبزپندار

WebFeb 11, 2019 · دانلود فیلم ایرانی ضربه فنی: ضربه فنی درباره فیلمی به کارگردانی غلامرضا رمضانی و توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده است.

جدیدترین خبرهای «فیلم سینمایی ضربه فنی» – خبربان

WebSep 29, 2022 · اکران فیلم سینمایی«ضربه فنی» در سالن آمفی‌تئاتر کانون لرستان. به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ فیلم «ضربه فنی» به نویسندگی و کارگردانی غلامرضا رمضانی همزمان با سراسرکشوردرسالن آمفی …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,