بستن
خوش آمدید
WRAS

افزایش ۳.۵ درصدی مبتلایان به کرونا در تهران (فیلم)

ویدیو / افزایش ۳.۵ درصدی مبتلایان به بیماری کرونا در تهران

Webفرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران در گفتگوی تلویزیونی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با ابتلای ۲۶۵ نفر به کرونا، افزایش نسبی ۳.۵ درصدی را شاهد هستیم.

افزایش ۳.۵درصدی مبتلایان به کرونا در استان تهران

Webتهران- فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران از افزایش ۳.۵درصدی مبتلایان به کرونا خبر داد و گفت: ۲۴ساعت آینده نشان می‌دهد که این تغییر مقطعی و گذرا بوده یا از ثبات بیشتری برخوردار است.

آمار روزانه قربانیان کرونا در ایران دوباره سه رقمی شد

Webبه گفته معاون دانشگاه علوم پزشکی تهران شدت افزایش ابتلا به کرونا در تهران هنوز به اندازه خوزستان و سایر …

ویدئو | خیز کرونا در تهران شتاب گرفت | افزایش ۳ درصدی تعداد بستری‌ها و …

Webفرمانده ستاد مقابله با کرونا شهر تهران گفت: تعداد بستری‌های کرونا در تهران نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد افزایش داشته است.

افزایش ۴۰ درصدی مبتلایان سرپایی کرونا در تهران/ «امیکرون» در حال غالب …

Webخبرنگار : 71531 چاپ در گفت‌وگو با ایسنا اعلام شد افزایش ۴۰ درصدی مبتلایان سرپایی کرونا در تهران/ «امیکرون» در حال غالب شدن در استان عکس خبر آرشیوی است.

افزایش ۴۰ درصدی مبتلایان اُمیکرون در تهران

Web1400 دی 29, · خطر غالب شدن اُمیکرون در پایتخت. در همین راستا، روز گذشته معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران با اشاره به افزایش ۳۰ تا ۴۰ درصدی مراجعات سرپایی‌ در تهران نسبت به سه هفته گذشته، گفت …

افزایش ۳.۵ درصدی مراجعات کرونا به بیمارستان‌های تهران

Webایسنا نوشت: فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از رشد ۳,۵ درصدی مراجعه به بخش‌های درمانی بر اثر بیماری کرونا در تهران خبر داد.

احتمال افزایش ۵ برابری آمار مبتلایان و ۳ درصدی مرگ‌ومیر در تهران | فوت …

Webفرمانده ستاد مدیریت کرونا در کلانشهر تهران با انتقاد از کمرنگ شدن همراهی برخی دستگاه‌ها در مقابله با کرونا و با اشاره به جریمه ۳ مرحله‌ای افرادی که پروتکل‌های بهداشتی کرونا را رعایت نمی …

افزایش بستری‌های کرونایی در تهران/ مشاهده بیماران ۵ تا ۱۷ سال

Webافزایش بستری‌های کرونایی در تهران/ مشاهده بیماران ۵ تا ۱۷ سال فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، نسبت به افزایش تعداد بستری‌ها و میزان مراجعات سرپایی بیماران کرونا به بخش‌های بهداشتی و درمانی در روزهای اخیر هشدار داد.

افزایش ۵ درصدی ابتلا به کرونا در تهران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و …

Webطبق اعلام رسمی ستاد مبارزه با کرونای استان تهران افزایش ابتلا به کرونا در تهران ۵ درصد افزایش یافته است.

آمار قربانیان روزانه کرونا در ایران از ۴۰۰ نفر گذشت | افزایش ۵ هزار …

Webآمار قربانیان روزانه کرونا در ایران از ۴۰۰ نفر گذشت | افزایش ۵ هزار نفری تعداد مبتلایان در یک روز. وزارت بهداشت اعلام کرد تعداد مبتلایان کرونا در ایران از ابتدا تاکنون به ۳ میلیون و ۹۴۰ هزار و …

افزایش ۸.۵ درصدی بستری بیماران کرونایی در تهران

Webفرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، از افزایش ۸.۵ درصدی بستری های بیماران کرونایی در شبانه روز گذشته خبر داد.

کاهش ۵۰ درصدی آمار مبتلایان به کرونا در تهران – خبرگزاری مهر | اخبار …

Webفرمانده ستاد مبارزه با کرونا از کاهش ۵۰ درصدی آمار مبتلایان به کرونا خبر داد و گفت: از ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار شهروند استان تهران، ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر را واکسن زدیم.

آمار به‌روزشده کرونا؛ افزایش ابتلا در ۲۲۵ کشور و منطقه ادامه دارد

Webهمچنین ایران نیز با مجموع هفت میلیون و ۱۲۶ هزار و ۹۰۶ مورد ابتلا و ۱۳۹ هزار و ۶۳ مورد فوت ناشی از بیماری کووید-۱۹ در حال حاضر در رتبه چهاردهم در بین کشورهای دارای بیشترین آمار مبتلایان به کرونا قرار دارد.

شمار قربانیان کرونا در ایران طی یک هفته نزدیک به ۳ برابر شد

Webدر ایران میزان آزمایش‌های تشخیص ابتلا به کرونا به نسبت جمعیت ۸۵ میلیون نفری ناچیز است.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شمار مبتلایان در ۲۴ ساعت اخیر باز هم افزایش …

Web1399 اردیبهشت 24, · وزارت بهداشت ایران می‌گوید در ٢٤ ساعت گذشته ۵۰ نفر به علت کرونا جان‌ باخته‌اند و یک هزار و ۹۵۸ مبتلای جدید …

افزایش ۸۰ درصدی موارد ابتلا به کرونا در جهان – ایسنا

Web1402 مرداد 21, · سازمان جهانی بهداشت (WHO) روز گذشته (جمعه) اعلام کرد که تعداد موارد جدید ابتلا به کووید۱۹ در سراسر جهان طی ماه گذشته ۸۰ درصد افزایش یافته است. به گزارش ایسنا به نقل از نشریه تخصصی «مدیکال اکسپرس …

پیش بینی ۵ برابر شدن مبتلایان به کرونا در تهران

Webزالی گفت: اگر وضعیت به همین منوال در تهران ادامه یابد و سیر تصاعدی بیماری افزایش یابد، باید منتظر افزایش ۵-۳ برابری آمار مبتلایان و ۱.۵ تا ۳ درصدی میزان مرگ و میر باشیم.

افزایش ۲۰ درصدی حقوق مستمری‌ بگیران روستایی/ واریز معوقات ۵ ماهه با …

Web1402 مرداد 29, · مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به دنبال افزایش ۲۰ درصدی مستمری‌ سال ۱۴۰۲، از واریز معوقات پنج ماهه امسال به همراه مستمری مردادماه به حساب افراد تحت پوشش خبر داد.

داروهای مخدر تنها با نسخه پزشک ارائه شود/ افزایش ۲۷ درصدی تلفات

Web1402 مرداد 28, · آمار تلفات ناشی از مصرف داروهای مخدر در بهار امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۷ درصد افزایش داشته که عمده این موارد به دلیل ناآگاهی از عوارض و تبعات و مصرف خودسرانه آن ها اتفاق می افتد.

افزایش ۷ درصدی تولید گاز در پارس جنوبی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و …

Web19 hours ago · افزایش ۷ درصدی تولید گاز در پارس جنوبی. وزیر نفت گفت: توسعه سرمایه‌گذاری، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام، رشد تولید در حوزه گاز، نفت، پالایش و پتروشیمی از مهم‌ترین اقدام‌های وزارت نفت در دو سال …

آمار رسمی مبتلایان و جان‌باختگان کرونا در ایران: مرگ ۳ هزار و ۷۳۹ نفر و …

Web1399 فروردین 18, · روز گذشته تعداد مبتلایان به کرونا در ایران ۵۸ هزار و ۲۲۶ نفر و جان باختگان ۳ هزار و ۶۰۳ اعلام شده بود.