WRAS

ادم هازا از خوب بودن خسته نکنید

کسی را از خوب بودن خسته نکنیم . – کلوب

کسی را از خوب بودن خسته نکنیم . … خدا نکند آدمی بشود که مهربانیش هربار نگران و آزرده خاطرش کرده، چرا که آن … آدم ها را از خوب بودنشان خسته نکنیم .

آدم ها را از خوب بودن خسته نکنیم خدا نکند انسانی – کلوب

آدم ها را از خوب بودن خسته نکنیم خدا نکند انسانی از خوب بودنش خسته بشود؛ خدا نکند آدمی بشود که مهربانیش هر بار نگران و آزرده خاطرش کرده، چرا که آن …

آدمارو از خوب بودن خسته نکنیم – پسری از نسل باران

باران ببار … ببار که شاید … خدا نکند آدمی بشود که مهربانیش هربار نگران و آزرده خاطرش کرده، … آدم ها را از خوب بودنشان خسته نکنیم .

زندگی زیباست (52) – بیتوته

این ها آدم هایی هستند که دوستی و دوست داشتن را بلد نیستند. … آدم ها را از خوب بودنشان خسته نکنیم . … تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

wisgoon – ویسگون – کسی را از خوب بودن خسته نکنیم… .خدا …

کسی را از خوب بودن خسته نکنیم… .خدا نکند انسانی از خوب بودنش خسته بشود، خدا نکند آدمی بشود که … آدم ها را از خوب بودنشان خسته نکنیم .

کسی را خسته نکنیم – باورنکردنی ها – blogfa

آدم ها را از خوب بودنشان خسته نکنیم … + نوشته … پ ن 3: یه جایی می خوندم که نوشته بودن : سه چیز در دنیا ست که آدم هیچ وقت از دیدنش سیر نمیشه . … پ ن 1 : بادنجان بم آفت نداره ، فکر بد هم نکنید ، تا چند نفرو دق مرگ نکنم ، نمی میرم ،.

بی صـــــــداتــر از ســـــکـوتـــــ

آن را از انسان های ارزان انتظار نداشته باش . . .!!! + تاريخ سه … گــُـرگ بــودن رَمـــز “مُوفقیت” اســـت ! بی فرهنگی … انسان های ساده را احمق فرض نکنید ؛ … خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی … همه اتفاق های خوب افتادند و دست و پایشان شکست !

خستــــــه از همــه چــی

خستــــــه از همــه چــی♥ تنها بدنیا اومدم تنها هم از این دنیا میرم به حرمت همین قسم به احدی دل نمی بندم. … کـــه آدم لـــذت مــــی بــرد از ایـــن هـــمــه خــیـــانــت ! … خوب است بدانیم که گاهی آنچه می کشیم، درد بی او بودن نیست! … و امروز دعای من برای تو این است که یاد بگیری که قسمت های خوب، بد و ناخوشایند زندگی خود را … هيچ گاه زود قضاوت نکنيد.

عــــاشــــقــــانــــه | تیکه دار – blogfa

امروز باورم شد که تو خسته تر از آن بودی که بفهمی دوست داشتنم را از من که … واسـہ بودنِ با مآ دُعا مـے کنـہ! … برای بعضی از آدمها محبت مثل فیلم خارجی بدون زیرنویس می مونه ؛ … تو نقشت رو خوب بازی کردی فقط من هیچوقت نفهمیدم اشتباهم چی بود که نقشمو دادن به یکی دیگه !؟!؟! . … لطفا واسه خالی کردن خودتون یکی دیگه رو پر نکنید …

اگر از زندگی خسته شده اید، بخوانید! – برترین ها

اگر از زندگی خسته شده اید، بخوانید! … فردی درباره خودکشی حرف می‌زند، او را تنها نگذارید؛ حتی اگر تلاش دارد شما را متقاعد کند که حالش خوب است. … تفکرات و احساساتش را نقد منفی نکنید. به او این امید را بدهید که راه چاره دیگری هم هست. به فرد بگویید که او برایتان آدم مهمی است. … چرا گاهی احساس پوچ بودن می‌کنیم؟

ادم های خاکستری – گروه تحقیقاتی عباس‌منش

خیلی خوشحالم ازینکه تا به هی موضوعی برمیخورم، کلی دوستای خوب دارم که یه جا جمع هستنو و … بعضی از این آدم های خاکستری خودشان بلاتکلیف و معلق اند، یعنی تکلیف … دیگه خسته شده بودم اما نمیتونستم جداشم ازش قدرتشو نداشتم هنوزم ندارم . … جهان و روابط رو ببین ،زیبایی های رابطه ها رو ببین که چقدر از کنار هم بودن لذت میبرن …

کلید آرامش | جملات تکان دهنده – blogfa

اونایی بودن که بعد اشتباهشون گفتند :معذرت میخوام . … “زمان” وفاداریه آدما رو ثابت میکنه نه “زبان” . … مردم می گویند، ” آدم های خوب را پیدا کنید و بدها را رها کنید.” … اگر زمانی که صحبت میکنم حرفهایم تکراری و خسته کننده است صبور باش و حرفهایم را قطع … برای زندگی خود قوانینی در نظر بگیرید و سعی کنید از آنها سرپیچی نکنید. 2.

جملات سنگین و فاز بالا – آرام جان خسته

انسان های ساده را احمق فرض نکنید ؛ باور کنید … این روزها اتفاق های خوب از ترس اتفاق های بد ، از افتادن میترسند … … خاص بودن توی مغز اتفاق میفته ، نه توی عکس !

شش آدمی که باید آنها را از زندگی خود حذف کنید! – فرارو

… و شخصیت آنها تلاش نکنید، و با آرامش و دقت گوش دهید، بیشتر می‌توانید … طبیعت انسان اینگونه است که تلاش دارد شرایطی را که در آن احساس … چیزهایی که خوب است را در خودتان تقویت کنید. … برچسب ها: استرس دوستی روانشناسی.

با این آدم ها هیچ وقت سفر نروید! – الی گشت

از قدیم گفته اند آدم ها را باید در سفر شناخت! … همسفر خوب نعمتی است گرانبها که امیدواریم حداقل یکی دوتا از این همسفرها دور و برتان داشته باشید.

هنر برخورد با آدم‌های غیرمنطقی – یک پزشک

هنر همیشه به حق بودن (۳۸ راه برای پیروزی در هنگامی که شکست خورده اید) / آرتور … اگر این فرد شوهر شماست یا همسر شما:او را سرزنش نکنید چون کم و کاستی های او … اما اصلا زیر بار نمیره ادم خیلی خوب و مهربونیه اما سیستمش اینجوره بعضی وقتا … خیلی خسته ام هر روزو در حال درگیری و کشمکش هستیم هی میخوام دفاع کنم و …

راه و روش رفتار با آدم‌های بد ذات! – YJC

هیچ کاری نکنید و خاموش بنشینید که در این صورت فرد بدذات جدی‌تر … بعضی از آدم‌ها اصولا دوست دارند، افراد مؤدب و با شخصیتی را پیدا بکنند و … یک خواب خوب، شما را آدم مثبت‌تر، خلاق‌تر و باهوش‌تر در مدیریت آدم‌های … با سلام و خسته نباشید … باید اول دلیل سرد بودن رو ازش می پرسیدی و میگفتی چی شده که سردی و …

وقتی از زندگی خسته شدیم چه کنیم؟ – YJC

پس اگر اوضاع زندگی خوب است از آن لذت ببرید، چون همیشگی نیست. … نگران بودن و شکایت کردن چیزی را عوض نمی‌کند. … تغییر ایجاد کنید و هیچوقت به عقب نگاه نکنید و صرف نظر از اتفاق‌هایی که در این راه طولانی می‌افتد، یادتان باشد که شادی و … هر کاری که بکنید، چه درست و چه غلط، آدم‌ها پشت سرتان حرف خواهند زد.

آوای عشقی که به آوای غم سپرده شد….

نگاره: ‏برخی آدمها به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند به ما. + نوشته شده … تموم تلاشتو که بکنی حالشون رو خوب کنی از خودت که … ساکت بودن رو به خیلی از حرفا ترجیح میدی و می ری تو … خسته ام… از صبوري خسته ام.. از فريادهايي كه در گلويم خفه ماند… از اشك هايي كه قاه قاه خنده شد… و از حرف … فکر نکنید وظیفشه و این روال همیشگیه

دلنوشته های من

دلنوشته های من دلنوشته های خودم. … این روزها،فقط به روبوسی اکتفا نکنید … میان بودن و خواستن فاصله می افتد، … خسته ام…. خسته ام . . . نه اینکه کوه کنده باشم ها، نه! دل کنده ام. . . . . . تنهایی من. … خیانت ها از این رنگین کمان سرد آدمها واز این مرگ باورها و رؤیاها پریشانم دلم پرواز میخواهد … خوب كه نگاه مي كنم، مي بينم من همه ي عمرم رو ترسيدم.

11عادت آدم های خسته کننده – مجله آلامتو

11عادت آدم های خسته کننده:معمولاً در هر جمعی افرادی حضور دارند که شما را کلافه می‌کنند و آرزو میکنید که ای کاش در جای دیگری … مردم خسته کننده نمی‌دانند که چگونه یک داستان خوب تعریف کنند. … اگر شما هیچ چیز جدیدی را برای شنونده فراهم نکنید، آنها برای گوش دادن به شما تحریک نمی‌شوند. … احساساتی بودن یعنی چه؟

جملات قصار و سخنان آموزنده از بزرگان

وقتی انسان آنقدر ثروتمند شد که بتواند هر چه دلش می‌خواهد بخرد … در قبول دست های مهربان تردید نکنید گاهی همین دست ها تا … یه نقشه خوب برای امروز بهتر از یه نقشه عالی برای فرداست به گذشته … برای خوشبخت بودن، به هیچ چیز نیاز نیست جز به نفهمیدن! … ها و ملت ها تنها زمانی عاقلانه رفتار می کنند که از باقی رفتارها خسته شده باشند .

خسته از همه….حتی دنیا

می تونه حس معرکه ای به آدم بده. حتی اگه … این روزها سنگلاخ های جوی آب چیزی از زیبایی رویاهایم کم نمی کند .. این روزها بودن را به نبودن ترجیح می دهم حتی با خروارها دلتنگی .. این روزها … ای بهترین ، ای خوب … ولی قول بدین تنهام نذارید و فراموشم نکنید.

چرا اینطوری شدم؛ خسته و بی انگیزه!؟ – انسانی ها

اینکه دو روز خوب میخونه و چهار روز بعدش اندازه یکروز مطالعه مفید نداره. … 4) طولانی بودن مسیر زمانی مطالعه برای کنکور، آن را دشوارتر می کند. یکسال یا حداقل 9 ماه … مطمئنم درست میشه و باز همون آدم سابق میشم. … 1) با خودتان دعوا نکنید.

برچسب‌ها:, , , , ,